Září 2008

Evanescence :-*

27. září 2008 v 12:00
Ahojky přidávám sem skupinu,která je upe ♥♥♥ jako Nightwish ... je to ... EVANESCENCE
Zpívají Ghotic Metalem (doufám,je to správně?) Takže tadyy :
Pocházejí z malého městečka Little Rock v Arkansase.Vznikli vlastně tak, že Ben Moody začal Amy s Lee zpívat a hrát na klavír píseň od Meat Loafa I will do anything for love. Název EVANESCENCE (pominutelnost) vznikl tak, že si Amy sedla s Benem nad slovník a hledali ten správný název... Nejdříve nahráli písničku Understanding a začali jí hrát lokální rádia, ale nikdo je nepoznal, protože neměli na to, aby se dostali na nějaký koncert. Všiml si jich až producent z LA a podepsal jim smlouvu. Tak vzniklo album Fallen (jejich oficiální, první mají Origin a ten byl ještě před ním) za které získali 2 ceny Grammy (nejlepší Hardrockový výkon a nejlepší nováček) a který byl 6krát platinový a prodalo se ho 14 milionů kusů po celém světě...

Knížky :-*

26. září 2008 v 13:02
A mám tu zase knížky ... :-) Všechny možné :-) Ahooojky
BY LIMETKA
Největší obrázek výrobku Čarodějky na turné

Víkend :-)

26. září 2008 v 12:41 ▬ Môj svet
Ahojky zase jsem dlouho nepsala a taky už vim kdo byl ten trapák (trapačka!) někdo lepší než ty byla to Nikola Žáčková ze Sehradic a potkala mňa v obchodě ajá sem byla červená bo sme sa řezaly s Ivčou :-)) Tak drž pec Nikolko ... !
Mám Vás pořád ráda : - D Čaukyyy :-)

Ahojky :-)

18. září 2008 v 7:36 ▬ Môj svet
Ahojky už sem tu dlouhou dobu nebyla,naposled když jsem musela řešit toho trapáka (trapačku)
Takže všechny zdravím a posnažím se psat a psat :-*
Ahoj by LIMETKA

Si piš!

8. září 2008 v 14:11 ▬ Môj svet
Takže !
Jakási "Nikola" (Slopňka? Ta by tak nenadávala,bo Slopnému mi dělala ostudu!!!Trapka) bo co sa pořád sere o můj blog .... nikdy sem to nedělala,ale moderuju komentáře...Takže si "Nikolko" (pi...o) naser :-* Ahoj!
Prostě pokud se ti můj blog nelíbí nelez ssemmm a za prvé pomlouvám jen ty ,kterým bych to i tak řekla do očí...takže, si na*er! A víš? Nej bude když pudeš do pr**ele !!!
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj .... a Vás všechny příznivce zdravíííííím ... :-*