Květen 2009

KusoWka .58.

31. května 2009 v 10:32 | Limetka |  ▬ Kus'

MoE pRvNí iKoNkAáÁ xD

31. května 2009 v 9:10 | Limetka
Ahojky,

né,že bych neměla nikdy ikonky ...ale tohle je moje první vytvořená ikonka...sama jsem ji udělala..jóó :-) sice není klikací,ale je mooss hezu,mě se líbí ,doufám,že budu pokaždé vytvářet hezčí a hezčí :-* Posuďte samyy..jinak kopítujte s ikonkoou xD :

Mě se zatím líbí .. :) až se mi přestane líbit vytvořím novou :D

nEwW dEsS ;-*

31. května 2009 v 8:34 | Limetka
Ahojky,

takže jak jste si mohly všimnout :) mám new dess...od Tie (bLoG :-*)..mám ho na e-mailu už týden ,ale řekla jsem si ,že ho sem dám až okolo začátku června... a tak tu je:) je moooc hezu..a jak se líbí VÁM?Pro Tiu jsem vyrobila diplomek s Demi :

Doufám,že se líbí ?!
BY LIMETKA :-*

Na dnešek odjezding!•

30. května 2009 v 6:15 | Limetka |  ▬ Môj svet
Ahojky,

takže jak se daří?Já celkem vph :-* jinak jsem Vám chtěla říct že dneska 7.15.odjíždím na výlet s kámoškama na Helfštýn a do Němčic na Hané :) jedeme jenom na jeden den, a tak píšu tak brzo...páč i odjíždíme brzo :D nevím jestly tady dneska ještě něco přibude :) chtěla bych ,ale nevím kdy se vrátíme zpět :)

Akorát,bych chtěla jen jednu věc...aby nepršelo,páč to by mi zkazilo náladu..a možná bych ani nejela...páč jsem někde ehm ztratila pláštěnku...i když bych si mohla vzít deštník,že jo ? :D No uvažuju skoro nahlas.. :) ale nebudu vás otravovat nějakýma pláštěnkama a deštníkama.. :) že jo ? Takové blbosti... =)

Jinak jsem chtěla říct,že jsem tento článek psala včera (v pátek okolo 20.00h) takže je tendle přednastavený... :) páč ráno bych to nestihla..i když nahoře v odstavci píšu,že proč píšu tak brzo :D ale to neřeště..jinak jsem se chtěla pochválit je to rekord!V tomhle měsíci tu přibude jíž 70..(s tímhle 70) článek!!Páč je to rekord...sem ráda :-* jinak tu přibývají články za měsíc (59)

Budu končit...

MĚJTE SE HEZKY A VĚŘTE NA ZÁZRAKY,...KLO KLO :D

BY LIMETKA :-*

KusoWka .57.

29. května 2009 v 17:57 | Limetka |  ▬ Kus'

Ocenka za Bleskovku .17.

29. května 2009 v 17:49 | Limetka
Ahojky,

mám tady teda ocenka ;-) snad se budou líbit,ale chtěla bych akorát vzákázat AMY ,že jsem nenašla toho jakého si ogaru :D a tak sem jí dala neakého jiného ogaru xD

1)Ľudka

2)Amy

3)Kapolínka


KusoWka .56.

28. května 2009 v 17:23 | Limetka

Alergie, In-lines & smutek...

28. května 2009 v 17:19 | Limetka |  ▬ Môj svet
Ahojky,

takže zdravím Vás :-* vy moje netovky...jak se daří?Já celkem fff poho :) i když začíná hnusná,hnusná pylová sezóna,...takže jak hovoří titulek...mám alergii ...ZASE :O(Dneska jsem byla venku (s kámoškou) a byly jsme kousek u pole...a prostě no hroznééé ... ty oči,nos a kýchaní do toho ... :( no fuj...prostě alergii nesnáším!

V sobotu jedu na výlet ;-) s cérkama.. :) jedem na Helfštýn a pak do Němčic na Hané :D docela se těším,akorát doufám,že zasejc nebude pršet.. ;-) a v nedělu se chystám na fotbal + eště na in -l ines :-* mám konečně hotové brursličky,takže se těším až budu maxoš jezdit :D dneska jsemto byla zkusit ;-)

...Byla to bomba =) prostě ty nové kolečka dělají divy... :) je to super jízda...a víc si ji užijete..akorát je jedna nevýhoda potřebujete na 100% brzduu..jinak to neubrzdíte (ten fofr) já ju mám od včerajška (novoou) Takže super výbavička:-* prostě se těším...jinak je mi docela smutno :( za mýma bývalýma spolužákama :(

....ThAkEeE ZlAtHa tHo bYlY :( a tHeD YsOu pRyCz mIlAaAsHcI :( aE YaAa yE PrOsThE PoRzAaAd lOwIiIsKuYu°°ThY ZaAaZhItHkY,WtHiPy :÷* pRoStHe bEsTh tHrZiIiDa°°°lOwUyU WaAaS ZlAtHa mOe mIlOwAnEeE :÷*÷*** ;-* *KiSs* Miluju je.. :-* LÁSKY :-*

Je mi smutno,..jinak nepřeju vám alergii :-(

Mějte se trošičku optimisčej :-*

BY LIMETKA :-*
PS : LoWiIiSkUyU WaAaS MoYi eXxX SpOlUzHaAaCi °°°Wy zLaThA MoOoE :÷* <3

KusoWka .55.

27. května 2009 v 16:02 | Limetka |  ▬ Kus'

DaNicA JuRčOvá :-)

27. května 2009 v 15:57 | Limetka
Ahojky,

mám tady zase po dlouhé době životopiseQ :-) je to životopis Danici Jurčové ... podle mě ji znáte třeba z pohádky O ztracené lásce,z Bestiáře,nebo z Nemocnice na kraji města po 25.letech :D Jinak je to kvělá herečka :)

Téma : Danica Jurčová,životopis+foto
Počet : -neomezeno-
Zdroj :