Únor 2010

KusoWka .171.

28. února 2010 v 10:31 | Limetka |  ▬ Kus'
D[o]" alt="www.D-DomiczeK-K.blog.cz ││ Mr.D[o]D[o]" class="center"]

//News 21//

28. února 2010 v 10:30 | Limetka |  ▬ Svět
Ahoj,

tak se tady zase v nědělní dopoledne hlásím ;) odpoledne jedeme do Zlína,za tetou takže nemám odpoledne vůbec čas,zejtra nejdu do školy,jdu k zubařce ;) takže zase další výhodá...se těším :-P No letím oběhnout AfIsSkA :*

1)NoViNkA (hOdNoCeNí 10/10 hvězdiček )

Že se finalisté ČeskoSlovenské SuperStar neztratí, bylo jasné už na první pohled a Markéta Konvičková to jen dokazuje!
Už v dubnu totiž tahle blonďatá kráska bude natáčet svůj vůbec první videoklip ke svému debutovému albu. K jakému songu bude, ale zatím neví ani ona sama. Ve hře jsou prý hity od takových skladatelů, jako je Michal David, Petr Bende nebo Kája Mařík.
Deska se začne natáčet 15. března a objeví se na ní třináct písniček, včetně dvou dvou netradičně zpracovaných akustických hitů od Rihanny Russian Roulette a Umbrella pouze za doprovodu hráče na akustickou kytaru Andonise Civopulose.
V čem má ale Markétka jasno, je oblečení. Celou středu totiž se stylistkou a vizážistkou Šárkou Pítlovou běhala po obchodech a sháněla cool oblečky.
Holky vybraly celkem osm typů kostýmů pro nový videoklip, minimálně polovinu však budou moci fanoušci Markéty vidět na jejích pravidelných vystoupeních, které startují již 1. března. Máme se tedy na co těšit! :-)


CoOl .45.

27. února 2010 v 9:17 | Limetka |  ▬ Styl

39.NeJ sOnG ;)

27. února 2010 v 8:09 | Limetka |  ▬ TOP songs
Ahoj,

nějak v té hudbě pořád tápu,nemůžu najít styl,se kterým bych byla nastálo spokojená ;) ale asi my nadobro zůstane ten Dance a Trance...+nějký ten rock,a metal ;) Musím to střídat,takže je to zajímavé no :D Jinak jakpak se máte?Já super..až na to počasí,místo toh aby svítilo sluníčko leje jako z konve :/ Ale co už,to už je jaro...Nenávidím jarní lijáky! :/

Název : 7 Years & 50 Days
Skupina/Zpěvák/čka : Groove Coverage
Hodnocení : 100%


BY LIMETKA :*

Jaro&dalšÍ strasti a slasti :*

25. února 2010 v 16:17 | Limetka |  ▬ Môj svet
Photobucket - Video and Image HostingNazdárek,

..kašpárek ;) Jakpak se máte,skřítci Vítci? :o) Já se mám dá se říci,že báječně,úžasně, :) možná je to jen chvilková euforie,a za chvíli ze mne opadá,ale co už :D Jsem na to zvyklá,najdu si zase jinou radost...Právě stahuju písničky od Groove Coverage,sou faktiš úplně suprový,ale to je i Inna,Own City,Cascada,The Cranberries a tak dál ;) Ale je tu jeden vroubek v mé náladě..a to že právě za chvíli začíná jaro...

...i když si už zvykám,a jsem s tím smířená,pořád mám trochu nechuť,ale to se spraví ;) včera nás pan tělocvikář fakt týral,bylo to jako na vojně,písk,písk,tu jeho píšťalku,píšťaliznu jednu skučivou mu přisáhám brzo strčím do krku :D Beze srandy xD Jinak žádné news,akorát,že furt měním dessy,zase se nemůžu ani v jednom najít ;) Ale tento tady s Lady GaGou na chvilku určo zůstane,ten se mi poved -skoro :D

Jinak zítra razím ven :) Asi si myslíte,že poletím někde na disco,tam to roztočím s kámošema,u baru si dám pár skleniček zelené,a půjdu domů po čtyřech,co? :-D Tak to se šeredně pletete..jdu se s kámoškou kouknout na divadlo, :-) které hrají malé děcka,neuvěříte,minule sme tamy byli a byla větší prdel než bývá o Silvestru na Václaváku :D No tak já zase letím,ještě oběhnu affs,a půjdu něco kutit...zatím fLáj.

Dance,Trance,Techno poďme !!

BY LIMETK(oŠ) :-P

KusoWka .170.

24. února 2010 v 16:11 | Limetka |  ▬ Kus'

38.NeJ sOnG ;)

23. února 2010 v 15:54 | Limetka |  ▬ TOP songs
Zdarec,

tuhle písničku co sem dávám,je já nevím přinášími různé vzpomínky,chce se mi u nís trašlivě zpívat ;) a je prostě pohodová,radostná :-) Přinášími vždycky dobrou náladu ;) Já nevím,snad se zalíbí i vám,ale myslím,že ji všeichni znáte,ať už je z rádia,jinak se mám krásně ;) Ale nepovím proč :-P

Název : 1.Signální
Skupina/Zpěvák/čka : Chinaski
Hodnocení : 100%


BY LIMETKA :o)

AniMe(S) .09.

21. února 2010 v 10:42 | Limetka

CoOl .44.

21. února 2010 v 10:28 | Limetka |  ▬ Styl

//News 20//

21. února 2010 v 10:24 | Limetka |  ▬ Svět
Čágo,bélo

tak se tady hlásím,raz dva,mám málo času,ale na blog je času vždy dost :D (Jo ,tahle věta trochu nedává smysl -co už :D) No ještě oběhnu AfFs a něco přidám a pádím pryč :D Sice ještě nevím kde,ale někde určitě (možná k TV xD ) -zatím báj :*

1)NoViNkA (hOdNoCeNí 10/5 hvězdiček)

Celkem tři ocenění získala Lady GaGa v úterý na předávání Brit Awards v Londýně a ani tentokrát nezklamala svým outfitem.
"Málem jsem se nevešla do taxíku," svěřila se GaGa, která měla tak vysoký účes, že by se za něj nemusela stydět ani Marge Simpsonová. "Jsem Marie Antoinetta budoucnosti," zasmála se Lady GaGa.
Její šaty navrhl nejvýstřednější návrhář všech dob Alexandr McQueen. Ten blonďaté star pomáhal i s oblečením do klipů Poker Face nebo Telephone, za což mu GaGa veřejně poděkovala na pódiu a vyjádřila velkou lítost nad jeho nedávnou smrtí.
"Jsem z toho vítězství nadšená," prozradila později GaGa a dodala: "Na posledním albu jsem pracovala dlouho a tvrdě, takže to ocenění je pro mě důkazem, že jsem se nedřela zbytečně."
GaGa si ze třicátého udílení Brit Awards odnesla ceny za zahraniční objev roku, album roku a také za nejlepší zahraniční zpěvačku, čímž strčila do kapsy Rihannu, Taylor Swift nebo Shakiru. Matthew Williams byl na svojí přítelkyni velmi pyšný!