Listopad 2010

KusoWka .341.

30. listopadu 2010 v 8:35 | Limetka |  ▬ Kus'

//News 39//

30. listopadu 2010 v 8:29 | Limetka |  ▬ Svět
Zdravím,

to vám teda povím, že jsem na tady tu rubriku trochu zapomněla. Tak to se omlouvám :-D. Takže dneska po !dvou měsících! sem teda něco přidávám. Omluvte mě, a mou neschopnost, a též zapomětlivost. To víte, teď furt valím jen rubriku Kafáčů :-P.

1)NoViNkA (hOdNoCeNí 10/9 hvězdiček)

Disney star slavila v neděli osmnácté narozeniny a jízda to byla pořádně divoká!
Miley uspořádala narozeninovou party po udílení cen American Music Awards, na kterém vystupovala. Její hosté se sešli v luxusním klubu Trousdale v Los Angeles.
Táta Billy Ray, který nedávno rodinu Miley opustil, na hvězdný večírek nedorazil. Máma Tish tam ale nechyběla. Přišla také herečka Demi Moore, její manžel Ashton Kutcher s dcerou Rumer Willis, herečka kelly Osbourne, raper Kyle Massey nebo Glee star Mark Salling. Nejdůležitější hostem oslavenkyně byl ovšem Avan Jogia (18), hvězda seriálu Victorious!
Avan dorazil na oslavu mezi prvními a podle očitých svědků byla jeho gratulace seriálové Hanně Montaně velmi důvěrná: "Přitiskl se úplně na ní a začal jí šeptat něco do ucha. Smiley se začala chichotat a pak se vášnivě a dlouze políbili." A nebyl to jediný polibek. "Avan přišel k Miley ten večer ještě mockrát a vždycky se jí alespoň dotkl nebo jí dal pusu na tvář," prozradila zpěvaččina kamarádka.
Vzápětí ale dodala, že po ošklivém rozchodu s Liamem Hemsworthem se star do žádného vztahu nehrne a to, co teď probíhá mezi ní a Avanem je jen flirtování: "Nechodí spolu. Miley si chce od kluků odpočinout. Jen se baví."
Narozeninový večírek se protáhl do ranních hodin a každý, kdo na něm byl prohlásil, že to byla skvělá party. To ovšem není konec! "Mám narozeninový měsíc. Chci své narozeniny slavit až do Vánoc," svěřila se nakonec Miley. Uvidíme, čeho se ještě dočkáme...


Konec listopadu a jiné povídačky...

30. listopadu 2010 v 8:18 | Limetka |  ▬ Môj svet


Ahoj!


Tak mi to pekně vyšlo, že zrovinka dnes, na konci listopadového měsíce jsem doma. Mám trošku chycené hlasivky, ale zítra už půjdu do školy i s novým měsícem. Zítra už se ohlásí prosinec, za chvílu Mikuláš, a za větší chvíly i Vánoce. Abych upřesnila -tento týden je Mikuláš, tak se těším, půjdu ven, ať mě čerti vodnesó. Dneska je pěkný den. Svítí sluníčko, sníh se třpytí, lehce mrazík fouká (? co to je za slovo:D mrazík fouká?:D) do oken. No prostě paráda. A navíc má svátek Ondra, ničím nevýrazné jméno, a přitom tolik známé, blízké...:D Šak o tomhle víkendu můžu vyprávět a nikdy to nebude omšelé :-P.

Tento víkend byl tak rozjařený a roztodivný, že až šálil zrak. Jakoby se nám to všechno jenom zdálo, ale nezdálo. A za to jsem ráda. Takový víkend, už nikdy nezažiju, vím, a proto si ho tolik  moc vážím. (Jé to je dojemné,že?:D) Nemůžu a ani nechci to tady rozebírat. Nač? Vždyť je to jen plýtvání (plýtvání s měkkým i, vypadá divně:D) slov, musely byste to zažít, aby ste veděli jakou to mělo ráži! Přeju Vám, ať to taky nekdy zažijete...:-D (to si rači nepřejte:D) Jinak chtěla jsem v sobotu zkusit jezdit na pytli, ale bylo ještě málo sněhu..kdybych dnes mohla, zkusila bych to, protože po včerejší várce sněhu by to jelo...ale zas, žádná sláva, bývaly aj větší "sněhy" :-)

Zdá se,že tento víkend bude též stát za to! A už se těším, teďkom jsou ty víkendy čím dál lepší, to vám povím. Je Mikuláš, a spousta dalších věcí. Jinak od neděle jsem začala používat kyvadlo, které se zatím plní. Všechno nač jsem se ho ptala, se zatím vyplnilo. (nečekaně:D). Takže teď doufám,že výjde čtvrtek nebo sobota. HOCHU! Jestli tohle vyjde, tak budu ten největší klikař v Evropě...protože...to všechno "vouzce" souvisí s  minulým vékendém :D. Někdy za pár let, si vzpomenu, a napíšu co se vlastně minulý weekend stalo. Tak, vydržte to do pátku, vždyť dneska už je úterý :-D.

Přeju pěkný vstup do prosince, a sobě přeju čtvrtek a sobotu! FORA FOREVER!

Kix ♥

KusoWka .340.

29. listopadu 2010 v 17:03 | Limetka |  ▬ Kus'

Prečo playback a [prečo] Slavík?

29. listopadu 2010 v 17:02 | Limetka |  ▬ IneKafe
Zdravím,

takže na ofic. stránkách kapely Iné Kafe se objevilo hodně otázek, ohledně letošního Slovenského Slavíka. Lidi se ptaly hlavně proč Iné Kafe hrálo na playback. A i já bych se zeptala, ale veděla jsem, že to má své opodstatnění, a tak jsem se neptala. Ono už vlastně ani není třeba se ptát. Iné Kafe napsaly menší článeček s nadpiskem stejným jako je můj Titulek. Takže si můžete přečíst vyjádření IK. A já? Souhlasím s jejich názorem.

Zdroj:


KusoWka .339.

27. listopadu 2010 v 10:50 | Limetka |  ▬ Kus'

IK [zažiarilo] na Slavík 2010! A boli najlepší!

27. listopadu 2010 v 10:48 | Limetka |  ▬ IneKafe
Zdravím,

takže včera jsem sledovala pozorně na Markíze, Slavíka 2010. Čekala jsem jen na vystoupení Iného Kafe, ale co by ste čekaly. Trošku mě překvapila Zuzka Smatanová, vítězka celého Slavíka, myslela sem, že se stane Slavíkem někdo jiný, ale každopádně je šikovná. Iné Kafe sice nevyhrálo, ale příští rok bude určitě 1. Předvedly pěknou show, jen škoda, že to bylo na playback, ale to tam měli všichni. Jenomže IK by to nepotřebovalo, jako všichni :-P. A tady už video ze Slavíka 2010. Představujeme vám INÉ KAFE! :-)

Zdroj:


KusoWka .338.

27. listopadu 2010 v 10:08 | Limetka |  ▬ Kus'

Dievča z jazera

27. listopadu 2010 v 10:07 | Limetka |  ▬ Watch
Ahoj!

Dneska přináším skvělý, starší film. Viděla jsem ho ve čtvrtek na CS Filmu, a musím říct, že je fakticky pěkný. Zalíbil se mi. Je to o letní lásce,a prostě je to bezva. Film je slovenský, ale nezoufejte, slovenština je nádherný jazyk!Akorát jsem nenašla žádné fotky:(. A popis je též malý. Takže sem tam strčila ilustračný obrázek.

Zdroj:


KusoWka .337.

25. listopadu 2010 v 15:48 | Limetka |  ▬ Kus'