Prosinec 2011

Osud nezmeníš, dušu neodbremeníš...

31. prosince 2011 v 9:19 | Kix |  ▬ Môj svet
Tak,

je tohle možné? Ani se mi nechce uvěřit, že se zase mám loučit ze starým rokem. Dvatisícejedenáctka byla krásná, teda, pro upřesnění, -měla být krásná. Jedenáct je totiž moje číslo. Zajímá to někoho? Minulý rok, v tuhle dobu jsem se těšila z toho, jak nadejde můj rok, jak převezme slavná jedenáctka vládu nad desítkou. Porazí ji! Zničí ji! A teď? Myslíte, že chce jedenáctka předávat žezlo své kolegyni dvanáctce? Myslíte, že se chce nechat jedenáctka zničit? Avšak, je to vůbec kolegyně ta slavná dvanáctka? Spíš bych řekla sokyně, falešná kamarádka, která vyhraje půlnoční souboj i kdyby se jedenáctka prala a snažila jako o život. V tomto souboji je jasný vítěz. "Vietor trhá listy zo stromov, skončili sme a je hotovo..." Těšila jsem se na tento článek, protože začnu rozjímat nad tím vším. Zapomenu na realitu a ponořím se do své duše, která se mi promítne do hlavy. Ježiši, to jsou složitosti, co? Nejsem dobrý 'myslitel' :D. Akorát... najednou mám strach vzpomínat a hodnotit tento rok. "Vonku svetla zažínajú,myšlienky začínajú...".

Moje každoroční slavení Silvestra bývalo vždy opravdu útrpné a velmi žalostné. Například, minulý rok. To jsem se válela ve sněhové závěji, aby mě návštěvníci lyžařské chaty, kteří tam šli v partyjích oslavovat Silvestr neviděli. Spolu se sestřenkou jsme tam oblézaly, dívaly se závistivě do oken lyž. chaty, aby nás nikdo neviděl a taky jsme neměly co dělat. Pak jsme sáňkovaly z kopce dolů a příšerně jsme se u toho "bavily". Nakonec jsme si lehly do sání, dívaly se na oblohu a chtělo se nám brečet. Strašně rozumně jsme rozjímaly, jaké jsme chudinky. Porozesílaly jsme pár trapných sms, jak se máme super a hrály si na rádoby hvězdy. Proboha! Takhle se slaví Silvestr? Půlnoční přípitek byl taky zázrak, já odmítla kapku vína a pak jsem šla radši spát. Polovina rachejtlí byla stejně prošlá, proto ani nevystřelila. "Příští rok, to ti slibuju, to bude o mnoho lepší, to už takhle trapně rok neukončíme" slibovaly jsme si dychtivě 1.1.2011. "Zabudnúť na to,čo bolo ako by nikdy nebolo..."


KusoWka .464.

31. prosince 2011 v 8:32 | Kix |  ▬ Kus'

//Koš [66]

31. prosince 2011 v 8:29 | Kix |  ▬ Koš
Rozum: Je mi lepšie bez neho!
Hrdosť: Vôbec ma nezaujíma!
Egoizmus: Zaslúžim si lepšieho!
Srdce: Teraz mi chcete všetci klamať?!

-Prečo ho ľúbiš? On ťa aj tak nikdy ľúbiť nebude!
- Prečo dýchaš, keď vieš že aj tak raz zomrieš ?

CoOl .174.

31. prosince 2011 v 8:21 | Kix |  ▬ Styl

221// Song

31. prosince 2011 v 8:19 | Kix |  ▬ TOP songs
Čáu,

dneska by jsme to měli oslavit nějakým pořádným a pěkným songem, co? Proto jsem se rozhodla vybrat nějakou pořádnou, možná pro některé méně známou pařbovou pecku. Zda je to až taková pecka nevím, ale myslím si, že když je ten Silvestr a oslavy budou v plném proudu, může tady nějaká pařbová písnička být :-). Akorát by se ty pařby mohly přesunout do starších let, je to totiž celkem starý song :D. Takže s pařbové pecky se vyklubala opět stará vykopávka -pro některé :D. Nedá se, momentálně v této době si na ni strašně ráda zatancuju, je to taková optimistická hudba:D. Trošku vtipná, ale je to známá písnička. Je to takovej ten starej rock'n'roll. Ale zaručuju vám, že se na ni dá opravdu zatančit a dobře ;-). Takže šílený Silvestr s touhle hudbou :P♥.

Název: You're the one that i want
Skupina/Zpěvák/čka: Grease
Hodnocení: 100%


Kix

Už je to zopár [ro(c)kov]!

31. prosince 2011 v 8:11 | Kix |  ▬ IneKafe
Ahoj,

milý moji čitatlé této rubriky, chtěla bych se strašlivě moc omluvit, že jsem to tady tak dlouho nechala stát, jenomže IK se moc neozývalo a teď je zase milion novinek, které se mi zde stejně nevejdou. Nové CD, koncerty, křest CD (který už proběhl), turné 2012, je toho nepočítatelně. Takže první se chci opravdu moc omluvit a pokusím se do tohoto článku vecpat co nejvíce informací, i když se mi to asi moc nepovede. Ale snaha se cení, no ne? Za druhé, musím se pochválit, už měsíc mám doma nové CD Iného Kafe, Právo na šťastie. No, co vám budu vykládat, je naprosto dokonalé, písničky už umím skoro zpaměti ;-). Zamilovala jsem si ho jako CD předchozích let. ♥ Takže ještě jednou velká omluva a teď už se pouštím do té spousty změti informací. Vynechám křest alba, který se uskutečnil v letadle. Pokud by jste o info o křestu měli zájem, stačí zavítat na official web. Takže jdu na to. Báj.

Zdroj:


Flashdance

31. prosince 2011 v 7:58 | Kix |  ▬ Watch
Čáu,

při tom Silvestrovském ránu na Vás tady čeká dneska hodně článků, i když nic neslibuju, nějak se mi přestalo chtít něco dávat, nechce se mi dnes moc sedět na prdeli:D. Ještě ke konci roku jsem se rozhodla, že tady Flashdance hodím, shlédla jsem ho asi před dvěma týdny. Musím říct, že je to skvělý film. Samozřejmě, je to možná i tím, že tam zazní hity jako Maniac, What a feeling, což je podle mě silná základna tohoto filmu. Film je ryze taneční a muzikálový. Hlavní role, Alex, je naprosto odhadnutá, do té herečky jsem se 'zamilovala' na první pohled, je strašně krásná a navíc tančí jako málokdo. Začínám ji tak nějak považovat za můj vzor, je naprosto skvělá. Celkově je film strašně pěkný, moc se mi líbil, ale to veskrz toho, že se tam tancuje. Příběh je normální, nic výjímečného, avšak tanec... ten je TOP. ♥

Zdroj:


KusoWka .463.

29. prosince 2011 v 8:00 | Kix |  ▬ Kus'

//Koš [65]

29. prosince 2011 v 7:57 | Kix |  ▬ Koš
Možno mi zajtra zavoláš,
možno že mi aj pusu dáš,
možno zajtra bude pekný deň,
ale možno... ale možno...
ale možno zajtrajšok nepríde.

CoOl .173.

29. prosince 2011 v 7:53 | Kix |  ▬ Styl