Březen 2012

KusoWka .501.

31. března 2012 v 7:10 | Kix |  ▬ Kus'

Timeout.

31. března 2012 v 7:02 | Kix |  ▬ Trivial crap
Dobré ráno,

přišla jsem o půl druhé domů a už vstávám... ano, jsem naprosto v pořádku :D. Až na to, že nemám chuť, absolutně žádnou chuť. Nemůžu polykat, nemůžu mluvit, ale co naděláme. V pondělí mezi nové lidi bez hlasu, už se úplně těším. Včera jsem se rozloučila s lavicí gymplu. Ani o tom nechci mluvit. Jestli jsem udělala nebo neudělala dobře se dozvím v příštích dnech, ale určitě nebudu nikoho odsuzovat po prvním dnu, i když dobře vím, že budu :D. Fajn, ale předsevzetí jsem si dala krásné. Aspoň to předsevzetí. S tím souvisí včerejšek, včerejší noc -byly jsme to s kamarádkou "oslavit". V jednom klubu byl zátah (4 policejní auta -my co nepijeme naprosto v klidu), v druhém zase samé třináctky a čtrnáctky a ve třetím to bylo celkem ucházející, ale tam to na nás padlo. Trošku jsme byly jako želvičky. Nenávidím řasenku... Vzpomínky se někdy nahrnou do hlavy, všechno si uvědomíte a tak.

No konec :-). Začíná další etapa života, uvidíme, jestli šťastnější nebo ještě horší. Netřeba k tomu nic víc dodávat. Všechno ukáže čas. Tak si říkám, že už dlouho zase nikam nepůjdu, tak nějak mi to včera stačilo. Nebo půjdu, ale v lepším rozpoložení a náladě, protože tohle byla stínová krize. A sere mě ten nechutně drahý benzín. Svině. Chci být kriminálník! Tento svět je o velkém hovně.

Všichni za jednoho, jebu na každého.
Kix ♥


//Koš [103]

31. března 2012 v 6:50 | Kix |  ▬ Koš
Jedna z najväčších vecí,
ktoré musíš zniesť je,
že niektorí ľudia na ktorých ti veľmi záleží,
sú šťastní aj bez teba.

Nebojme sa robiť to čo nevieme!
Amatéri postavili Noemovu archu,
profesionáli Titanic.

CoOl .211.

31. března 2012 v 6:46 | Kix |  ▬ Styl

247// Song

31. března 2012 v 6:44 | Kix |  ▬ TOP songs
Čágo,

takže tento článek už smolím po druhé, už jsem teda jako naštvaná! (:D), zase blog jebe a mě to nebaví. Měla jsem chuť tady něco dávat, ale po tomhle... fakt mě to přestává bavit. Alespoň písničkou si zvedneme náladu, ne? Venku počasí na dvě věci, tak si alespoň doma uděláme léto, no nie? Na tuhle pecku jsem narazila náhodně, prostě jsem procházela videa na YouTubku a náhodně rozklikávala až jsem se proklikala k této. Říká se, že remixy kazí písničku, kazí celý dojem, ale u tohohle takový pocit v žádném případě nemám. Je to parádička. Připomíná mi to léto... už se těším. Na ten klid, na teplo a na hezké počasí. Po bouřce vyjde sluníčko. Kéžby. Tak aspoň letní hitovka, do které jsem se bezhlavě zamilovala :D. No dobře, není to zase tak tragické, ale je to parádní pecka, která lepší náladu. Poslední březnová písnička. Yep ♥

Název: Pina Colada boy (D-Base vs. Van Snyder hands up mix)
Skupina/Zpěvák/čka: Baby Alice
Hodnocení: 100%


Kix

KusoWka .500.

26. března 2012 v 19:37 | Kix |  ▬ Kus'

Tančíš sama?

26. března 2012 v 19:23 | Kix |  ▬ Trivial crap
Áhoj,

je to paráda, momentálně se chýlí ke konci pondělí. Mám z toho radost. A ještě větší radost mám z toho, že je poměrně pořád světlo. To je něco úžasného... už se těším na ty letní večery. To bude moc ♥. Dneska byla kosa, nezdálo se vám? Já byla chvilku na bruslích a omrzly mi uši. Ke konci týdne má někde dokonce ještě sněžit. WTF? Opravdu se blíží duben :D. A nejen duben, též Velikonoce, to je perfektní, z těch mám ještě větší radost. Nemůžu se dočkat. :D. Dneska se mi byl borec dívat na počítač a vůbec si s ním nevěděl rady. Prej to nikdy neviděl. Asi toho viděl ještě opravdu málo :-D. Příjde ještě ve středu. Já když něco zmrvím, tak to kur*a stojí za to :-). Budu upřímná. :D. Fuuu teď si zase poslouchám Frekvenci 1- Romantiku a je mi hej. Včera byl pěkný den, krásné zakončení víkendu. Takových víc :-P. V pátek chci někde na tah... budu "oslavovat" přestup ;-). Začínám se bát. Asi to bude zabijárna. No co, zkusit se má všechno, tak proč ne. Těším se, ale zároveň na mě dopadá strach. Jsem působivá?

Ale do příštího pondělí ještě času dost, ne? :-). Za chvilku sebou půjdu šlahnout do peřin. Přemýšlím, jestli zitra půjdu do školy :D. Asi jo, zajdu tam. Dělám si srandu... bude mi smutno po celé třídě. Ach jo. Ale už jsem se rozhodla, tak to nebudu řešit. Něco končí, aby mohlo něco nového začít. Tak proč ne? Užijte si týden a věřte na zázraky. Ľúbíme slunéčko a sněhulky.

Forever cryin.
Kix ♥


//Koš [102]

26. března 2012 v 19:10 | Kix |  ▬ Koš
Skôr ako moje žitie odsúdiš,
obuj si moje topánky a prejdi moju cestu.
Prejdi moju minulosť,
pocíť moje slzy,
zaži moju bolesť, radosť,
prejdi kroky,
ktoré som prešla ja,
potkni sa na každom kameni,
na ktorom som sa potkla ja.
Za každým vstaň a choď ďalej, tak ako som to urobila ja.
Až potom môžeš moje správanie súdiť a tvrdiť, že ma poznáš!

Ešte k tebe nedošlo šťastie? To znamená, že je obrovské a ide k tebe malinkými krôčikmi.

CoOl .210.

26. března 2012 v 18:57 | Kix |  ▬ Styl

//News 62//

26. března 2012 v 18:51 | Kix |  ▬ Svět
1) News (5/10 hvězdiček )

Zapomeňte na jméno Miro Šmajda, teď přichází Max Jason Mai!
Slovenský zpěvák a stříbrný finalista show Česko Slovenská SuperStar v roce 2010, Miro Šmajda, otevírá novou kapitolu své kariéry. Zdá se, že v hudbě už se jeho jméno objevovat nebude. Miro totiž změnil svou identitu a kvůli možnosti zúčastnit se slavné soutěže Eurovision Song Contest se "přejmenoval". Jeho nové umělecké jméno zní Max Jason Mai! Změnu ovšem neprodělala jen jeho identita, ale mírně i jeho muzika. Alespoň soutěžní píseň "Don`t close your eyes" zní dost tvrdě! Nelze ji ovšem prakticky nic vytknout a alespoň podle našeho názoru tak má Max reálnou šanci na konci května tohoto roku na Eurovizi uspět!
Nepotvrdily se tak zprávy o tom, že mladý slovenský zpěvák nečekaně ukončil kariéru. Vše totiž bylo jen cílené promo za účelem zviditelnění Mira před vstupem do Eurovize. Právě do něj nyní desítky lidí vkládají své naděje a věří, že se po dlouhé době stane úspěšným vyslancem Slovenska v této soutěži.