Duben 2012

KusoWka .512.

29. dubna 2012 v 6:50 | Kix |  ▬ Kus'

Poďme spolu lietať!

29. dubna 2012 v 6:47 | Kix |  ▬ Trivial crap
Áhoj,

já vím, zase jsem se pár dní neozvala a dělala mrtvou, ale doopravdy mrtvá nejsem. Jen prostě nebyl absolutně čas na nic. I včera jsem se tady chtěla zastavit. Ale už předevčírem bylo pozdě. Berete to jako dostatečnou omluvu? :D. No jedna věc, která mě určitě naprosto ospravedlní je ta, že jsem udělala nový hezký dess, který mám nachystaný na prvního máje. Takže... teda aspoň já jsem s ním celkem spokojená. Je lepší než tenhle. Stačí? :D. Já prostě nikdy nebyla dobrá přes grafiku. No a? :D. Jak se mám? Pracovně, ale momentálně lemrovsky. V pátek jsem zase makala jak divá, ve čtvrtek jsem seděla v účtárně, takže víceméně v pohodě, ale ten pátek ten byl zabijácký. No nicméně jsem přežila v pohodě a teď zase nic nedělám, jen se chystám dopoledne opalovat jako včera.

A už zase nadávám na to šílené vedro. Nevybereme si, že? Říkala jsem někdy, že nemám ráda zimu? Možná jsem se spletla. Člověk prostě dělá chyby. Oh shit. Ne, dělám si srandu, je to fajn, že je takové teplo, aspoň mi chytne opálení, ale na druhou stranu by mi stačilo i 20°a ne 30°:-D. Odpoledne ještě něco vymyslím, dopoledne je plán jasný. Takže si užívejte neděle a kdo má zítra volno tak jako my, tak jako já tak hurej.

V rytmu léta. Šalalalalaj.
Kix


//Koš [114]

29. dubna 2012 v 6:33 | Kix |  ▬ Koš
Na konci bude všetko dobré.
Ak to nie je v poriadku,
nie je to koniec!

Začiatky bývajú ťažke,
konce smutné.
Dôležité je to medzi.

CoOl .222.

29. dubna 2012 v 6:27 | Kix |  ▬ Styl

256// Song

29. dubna 2012 v 6:25 | Kix |  ▬ TOP songs
Zdár,

takže dneska začneme hned od rána prostě rytmem, jinak se to ani říct nedá :D. Vybrala jsem jednu nepopsatelně crazy los peckos :D. Tohle mě dostane vždycky na nohy, i když je mi nejhůř (:D) vlastně... si nepamatuju, že bych na tohle kdy někdy tančila :D. Aha. Ok, vzdávám se, čekám na první chvíli, kdy si na tohle budu moct zatančit. Mé zbožné přání? :D. Je to úžasná pakárna tenhle song. Dlouho jsem odolávala jeho stažení, ale v týdnu jsem to porušila. Prostě jsem musela. Nečekaně prostě parádní letní pecka, plná neskutečně mnoho dobré nálady... uá. Prostě summer. Jako tohle je los parádos. Dneska nešetřím chválou. To je taky jenom raz za čas. :D I když je hodně lepších, kvalitních songů, které mají smysluplný text, i takováto "takata" mě dokáže dostat. :D. Pro dnešní den prostě ve stylu tohohle. Taková trošku odlehčená neděle, to je potřeba, nie?. Jup ♥ Takaaata, bro :-*

Název: Tacata'
Skupina/Zpěvák/čka: Tacabro
Hodnocení: 100%


Kix

KusoWka .511.

25. dubna 2012 v 16:32 | Kix |  ▬ Kus'

Zavřít oči a spát...

25. dubna 2012 v 16:29 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdravstvuj,

tak jsem se uráčila ozvat se. Už mám svůj počítač zpátky, heč :D. Jsem opravdu ráda, neboť mi chyběl, tohle je větší komfort než noťas. Nechápu, jak někdo můž mít radši notebook. Otřes! :D. Taky už jsem konečně nastavila nový vzhled blogu, -nic moc, ale to je stejně jedno, protože na květen nastavím něco růžovoučkého, aby jsme byli stylový, když bude ten lásky time. :P. Mám se? No jde to, dře to... víceméně jsem strašně unavená. Bolí mě záda, nohy, praxe mi dává trošičku zabrat, ale zase si říkám, pořád lepší než ve škole. I když, tvrdila jsem někdy, že je práce lepší než škola? Tak už to asi přestanu tvrdit. Ono možná jde taky o to, co děláte. Pokud celé dny vykládáte zboží, umýváte regál, čekujete minimální trvanlivost a zase zboží skládáte zpátky, tak je to po 7.hodinách fakt k zbláznění. Navíc v nápojovém úseku. Některé velké sirupy mají dokoce 4kg. Ruce mi upadly málem :D.

Na druhou stranu znám perfektně každý výrobek od firmy Pfanner, Kapito, Hello, Rauch, Cappy, Relax a tak dále... :D. Leze mi to na nervy, ale zase je to zajímavé. Ty "dizajny" některých těch džusů nebo petek jsou vážně parádně řešené, do detailu :). Taky jsem dneska skládala nějaký krabičáky a drahý Bianca nebo co to bylo :D. No, těším se až půjdu spát. Potřebuju to. A taky pátek :P.

V klídku už fakuju osud.
Kix


//Koš [113]

25. dubna 2012 v 16:10 | Kix |  ▬ Koš
....NIKDY -neříkej "Miluji tě", pokud to tak necítíš.
....NIKDY -nemluv o pocitech, které neexistují.
....NIKDY -se mi nedívej do očí, pokud všechno co říkáš je lež.
....NIKDY - neříkej "Ahoj", pokud myslíš "Měj se."

Čakáme na niečo,
čo ani nevieme či bude niekedy reálne...

CoOl .221.

25. dubna 2012 v 16:06 | Kix |  ▬ Styl

255// Song

25. dubna 2012 v 16:03 | Kix |  ▬ TOP songs
Ahoj,

tak jsem se konečně dostala zase k moje milovanému blogu. Chňá :P. Nakupilo se mi teď hodně dobrých písniček, s kterýma bych se chtěla podělit s váma samozřejmo :P. Některé jsou opravdu "spešl". Je to převážně všechno dance hudba, takže pro diskanty ideální. Jste rádi? :P. Dneska je na programu taková sladká "oddechovka". Úplně jsem si ji od včerejšího dne, kdy jsem ji objevila na Facebooku zamilovala. Hlasovala jsem pro ni i ve výběru písniček, který by jsme chtěli slyšet, nebo si na ně zatančit v jednom klubu, do kterého občas zajdu. Samozřejmě získala 100% můj hlas :-). Takže už se těším až tam zajdu a trsnu na ni:P. Co k ní dodat dál? Nějak mi leje do žil energii, je taková "mladistvá", prostě přesně dělaná pro takové lidi jako jsem já :P. Ne, dělám si prdel. Je božská. ♥ Dubnová topka do srdíčka :-)

Název: Handzup motherfucker
Skupina/Zpěvák/čka: Crystal Lake
Hodnocení: 100%


Kix