Květen 2012

KusoWka .523.

30. května 2012 v 15:37 | Kix |  ▬ Kus'

Juro, ty už nejsi to cos býval!

30. května 2012 v 15:36 | Kix |  ▬ Trivial crap
Ná ja,

konečně jsme se dočkali, co? Středa za náma. Ty jo, jak já jsem ráda, protože dneska to byla fakticky krizovka. Zlomová krizovka... měli jsme 3. hodiny výtvarky, což je samo o sobě zabijácké, ale bylo to o to víc, protože ty slavné 3.hodiny výtvarky jsme měli i včera! A zítra máme taky, naštěstí jen hodinu. Myslela jsem dneska, že zhebnu. Výkres jsem dodělala už včera, takže jsem neměla co dělat. Luštila jsem od rána křížovky (zlatá spolužačka, která je dovlekla)... no spolu jsme vyluštily celou takovou mini knížečku. Ono je snad horší, když neděláte nic, než jak když makáte. Opravdu bych radši dělala něco záživnějšího, než seděla. No fuj. Nevím, proč nás nemohli raději pustit domů, než se otravovat z výtvarkou 3. hodiny!. Zbláznili se :D. Naštěstí je to dnes za mnou a já si můžu oddychnout. Ach! :D.

Tento týden ubíhá celkem dobře, akorát, kdyby byl o něco záživnější, vůbec bych se nezlobila. Je to celkově šílenost, nuda a absolutně nic. Jenže nechci myslet, co bude příští týden, už teď se začínám bát :D. Poslední dny května. Užíváte si? Já ne. Já mám zase rozporuplnou náladu a přemýšlím co by kde, kdy a jak. No prostě opět duchaplnosti, které mě za dva dny přejdou. Chtěla bych na kolotoč. Zase bez starostí. S bílou jsem to přehnala....

A ta zelená je šilená.
Kix ♥


//Koš [125]

30. května 2012 v 15:25 | Kix |  ▬ Koš
Koľkokrát sme plakali,
a koľkokrát každá spadnutá slza bola z hnevu,
sklamania,
smútku alebo šťastia.
Každú slzu,
ktorá vyjde z oka,
tvorí 99% citov.
A a ten zvyšok?
To je len malá bezvýznamná kvapka.

Počkaj chvílu, momentíček. Ukážu ti prostředníček.

CoOl .233.

30. května 2012 v 15:19 | Kix |  ▬ Styl

267// Song

30. května 2012 v 15:12 | Kix |  ▬ TOP songs
Tak,

dneska jsem vybrala taky takovou víceméně na pohodu písničku. Už jsem dávala její znění, teda překlad do textů, tak kdo by měl zájem, může se tam kouknout a hodnotit význam této zdařilé tvorby od Dione :-). Vím, že se určitě každý podívá :D. Hej nic. Já ji teďkom v poslední době poslouchám každé ráno v autobuse, když cestuju do školy, je prostě dobrá a né že ne :P. Zlepšuje mi ranní "depku" ze školy :D. Je to poměrně známá melodie, ale to už jsem psala v textech, takže tady to nemá cenu okecávat. Prostě je to písnička, jako každá jiná, ale něčím mě zaujala a mám ji ráda. Taková letní, na zlepšení nálady, zpestření předprázdninové "nudy". A už nevím jaké chvály bych na ni vymyslela, snad jen, že ji brzo budu mít oposlouchanou. Škoda. To je konec všeho :-). Friends ♥ Týdadadá.

Název: Friends
Skupina/Zpěvák/čka: Aura Dione feat. Rock Mafia
Hodnocení: 100%


Kix

//News 64//

30. května 2012 v 15:04 | Kix |  ▬ Svět
1) News (8/10 hvězdiček )

Jedna z nejpopulárnějších českých hudebních hvězd, Ewa Farna, včera prožila jeden z nejhorších dnů svého života.
Idol tisíců teenagerů ještě nemá řidičák příliš dlouho a přesto za sebou už má po včerejším ránu zkušenost, kterou nezažila většina řidičů. Ewa vlivem enormního vypětí v posledních týdnech za jízdy na malý moment usnula a v plné rychlosti sjela ze silnice kousek od domovské Vendryně. Její automobil skončil na střeše a je údajně zdemolovaný. Mladá zpěvačka tak může mluvit o obrovském štěstí, protože byla ještě včera puštěna z nemocnice, kde se podrobila nutným lékařským vyšetřením. Kromě otřesu mozku a několika povrchových zranění jí ale není vůbec nic. U Ewy jednoduše stáli všichni její strážní andělé!
Nehoda se stala okamžitě terčem bulvárních pisálků a internet se tak včera jen hemžil nadpisy jako "Ewa Farná bourala opilá!". Následně provedená dechová zkouška sice potvrdila přítomnost alkoholu v krvi (Ewa se ráno autem vracela z oslavy úspěšné složené maturity), sama Ewa ale v následném prohlášení vyloučila, že by jela opilá a z toho důvodu nezvládla řízení.


KusoWka .522.

29. května 2012 v 15:34 | Kix |  ▬ Kus'

//Koš [124]

29. května 2012 v 15:32 | Kix |  ▬ Koš
Skôr ako sa rozhodneš opustiť niekoho,
s kým je tvoj život ťažký.
Polož si otázku,
či nebude ešte ťažší,
bez neho.

Je těžké být člověkem, ale těžší je jím zůstat.

CoOl .232.

29. května 2012 v 15:26 | Kix |  ▬ Styl

266// Song

29. května 2012 v 15:21 | Kix |  ▬ TOP songs
Ahoj,

tak tohle je moc joke dneska. Na tento song jsem přišla přesně před 10. minutama. To se mi dlouho nestalo, heč :D. Pustila jsem si Whistle od Flo Ridy, jenže to nešlo, poněvadž mi tam vyskočil nějaký ten jejich slavný kec o "autorských právech." Jděte doprdele s takovýma krávovinama. Zdržuje to a nebaví mě to. Tak jsem klikla na první odkaz, který šel a hle. Naběhla mi tam fenomén(ka) poslední doby, Nicki Minaj. Hned jsem si říkala, zase nějaká hloupá písnička, protože od ní mám ráda maximálně jednu a víc nie, nie. A tohle? Sladké překvápko, jak už to tak u mě zvykem bývá, vždycky se pletu. Takže ve zkratce a ve stručnosti. Je to mazec song, takový prostě celkem hodně na pohodu a je to taková rytmo, summer pecka. Mňau. Zalíbil se mi, vlastně "zaposlouchal se mi" hned na první pohled a teď to sjíždím už po páté. Takže jenom pro vás, Nicki Minaj. Let's go to the beach.

Název: Starships
Skupina/Zpěvák/čka: Nicki Minaj
Hodnocení: 100%


Kix