Červen 2012

Another year...

29. června 2012 v 15:21 | Kix |  ▬ Môj svet
Moji

milovaní, takže den se dnem se sešel a je tu zase další konec školního roku. Jo, přiznávám se, že si to opět všechno nemůžu nějak uvědomit, prostě mi to přijde strašně divné. Celý rok se na tuhle chvíli těším jako malá a pak mi to přijde jako něco, co nemůže být snad ani možné. Prostě nereálné, těžko splnitelné a je to pořád dokola... :-D. Nemůžu tomu uvěřit. Takže dneska to nebudu zbytečně protahovat, hodlám psát jenom krátký článek, protože za chvilku odjíždím na los kolotočos, :-). Keď sa dá, tak sa dá. Říkala jsem si, že bych se na to vykašlala a válela se doma, ale pak jsem si řekla, "Žijeme len raz, práve tu a práve teraz." Tak si ten začátek holidays musím užít, než bude pozdě. Tento rok byl po všech stranách náročný, ale na druhou stranu se toho událo snad nejvíc za 'poslední dobu'. Dobré, i špatné. Tak jak to už v životě bývá :-)

Co dál? Už asi nic, slov už stačilo. Pojďme se radši bavit, pojďme si užívat. Já zítra oslavím začátek prázdnin na koncertě Gunčíkové a DESmodů :-). To už jsem tady psala asi milionkrát :D. Nevadí :D. Minulý rok to byli Premieři, tento rok je to jiné. Tento rok je toho moc jiného. A jsem za to snad i ráda. Přeju vám ty nejsuprovější prázdniny, mandarinky :-*

Lúbím Vás všeckých najviac.


Kix

KusoWka .534.

27. června 2012 v 9:12 | Kix |  ▬ Kus'

Bloudění po vrstevnici.

27. června 2012 v 9:08 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdar a sílu,

dneska, tak jako včera už jsem hodila oraz. Ve škole se nic neděje, v pondělí mi to tam stačilo. Sedět a čtyři hodiny, ne-li pět koukat na filmy mě nebaví. V pondělí jsem regulerně usnula, pak sebou škubla, no následně už jsem radši neusinala :-D. Nevím proč, když vždycky když usnu ve škole, nebo v autobuse sebou škubám. Demence. Dneska jdu k holičce. Chci melír, nějaký výraznější, nebo mi to zase hned vybledne na tom slavném slunku. Příští týden je u nás pouť. Věřili by ste tomu jak to rychle uteklo? Já ne. Protože to rychle neuteklo :D. Zítra už do školy půjdu, ať si to tam ještě pořádně užiju. Nový dess, líbí? Mně jo! :P. Nenávidím, když na mě nemá někdo čas... Jo, včera jsem se dozvěděla, že budu chodit na brigádu nejspíš i o víkendech. Mám z toho opravdu vyloženě nefalšovanou radost, tyvole.

Tak já si plánuju, jak budu chodit po diskotékách, zábavách a oni mi takhle zkříží plány. No, jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne. Makat jak nezřízená celé dva měsíce a ještě i o víkendech? Are you fucking kidding me, kur*a? :). Byla jsem hodně nasraná. A ještě jsem... nebudu tohle absolvovat. Ani za zlato.! Prachy sice potřebuju, ale zkažený prázdniny si teda nepřeju... takže tak. Užijte si poslední dny plnými doušky. V pátek ending. Go satane go. ♥

A tak si stavím, domečky z karet.
Kix ♥


//Koš [136]

27. června 2012 v 8:50 | Kix |  ▬ Koš
Říká se,
že si neuvědomujeme co máme,
dokud to neztratíme.
Pravda však je,
že si uvědomujeme co máme - ale nevěříme,
že bychom to někdy mohli ztratit ♥.

Člověk má jen tři velké zážitky: zrození, život a umírání.

CoOl .244.

27. června 2012 v 8:47 | Kix |  ▬ Styl

276// Song

27. června 2012 v 8:43 | Kix |  ▬ TOP songs
Tak,

a u hip-hopu dneska ještě zůstaneme :-). Před Egem, který příšel nečekaně jako vítr s perfektní summer peckou jsem objevila ještě jednu nádhernou skladbu. Než se teda objevil slavnej Buroš a Egoš, jelo mi tohle každý den. Takže jí tady patří určitě čestné místo. Teď jsem ji odsunula trochu do pozadí, ale to neznamená, že jsem na ni nějak zapomněla. Naopak. Je tady pořád se mnou, sice už míň, ale pořád je. Má skvělý text, skvělou hudbu. Nikdy jsem netušila, že Marpo může stvořit něco takového. Četla jsem některé komenty, že tohle neni pravý Marpo, ale já musím uznat, že se mi takhle Marpo líbí víc než kdy předtím. Bezvadná písnička, která má něco do sebe. Má něco v sobě... což je bomba. A já ji prostě řadím do svých 'srdcovek'. A nejvíc můžu 'Tak tu sedím a piju Malteco a kouřím Havanu'. Tohle je moc ♥. Boží song, který teď sjíždí první místa hitparád. Zaslouží si to. Jo! Marpo je pán! :-)

Název: Jsi nebezpečná
Skupina/Zpěvák/čka: Marpo
Hodnocení: 100%


Kix

Ego feat. Robert Burian-Žijeme len raz

27. června 2012 v 8:36 | Kix |  ▬ Texts
Zdravím,

dneska jsem tady celkem brzo, co? Na to, že je ještě škola :D. Ale to vysvětlím až někde jinde, sem to nepatří ;-). Aby jsme to měli už úplně ucelené, písnička už je dávno v TOP hitparádě, ale jelikož je tak parádní, musí být i v textech. (nečekaně:D). Co víc k ní říct? Už jsem všechno vyčerpala, když jsem o ní psala do TOPky. Nic nového pod sluncem, je to letní pecka, která mi bude určitě znít v uších i v zimě, pokud se jí teda moc nepřežeru. Což se teda už začínám bát. Těším se až si na ni o prázdninách zatancuju. Je to skvělý song, plný energie, začátek úžasný text, je též plný citu, vtipu, srandy, prostě léto je tady. A s ním i Ego a Rob Burian. Poďme všichni co sme tu. ♥ Nejlepší. Zaručeně nejlepší!

Zdroj:


KusoWka .533.

24. června 2012 v 5:58 | Kix |  ▬ Kus'

Žijeme len raz, práve tu a práve teraz!

24. června 2012 v 5:55 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zlata,

tak i dneska jsem si na vás udělala čas. Zase jsem vstávala už po 4té hodině, takže času až nad hlavu. Včera jsem se pekelně nudila, nějak mi trošičku krachly plány, ale dneska už to bude lepší. Tomu ver! Půjdu se pěkně konečně opalovat, abych byla jak cigošek, protože jsem pořád nějaká moc bílá a to už mě nebaví hele :-D. Takže dneska opalování, odpoledne možná někde na kolo, procházka, nebo nevím co ještě vymyslím. Určitě něco! A zítřkem zahájíme finally school week, v tomto školním roce. Uá. Tak ještě sice nemůžu říct, že jsem to zvládla. Až budu mít všechny známky, tak to bude o hodně lepší :D. No nic, nadpis hovoří za vše... ta písnička ovládla snad všechny. To je moc pecka, já z ní pořád nemůžu, to je úplná euforie, když to slyším, mám chuť tančit a je to prostě bomba. Takže určitě si to všichni povinně poslechnout! TU!

V úterý jedeme ze třídou na výlet. No jsem zvědavá, jak to dopadne :D. Netroufám si snad ani říkat, naštěstí já nejdu na paintball, já budu jen tak nenápadně přihlížet... :-D. Tak vinšuju vám hezkou neděli a příjemný poslední týden. Určitě se ozvu, teď už bude zase víc času na všechno, takže tak. Těším se na léto, ta písnička mi k tomu dokonale pomohla.

Čas, nádej splnených snov.
Kix ♥


//Koš [135]

24. června 2012 v 5:42 | Kix |  ▬ Koš
Je těžké čekat na něco,
co se možná nikdy nestane,
ale je ještě těžší přestat,
zvlášť když je to vše,
co chcete.

Milovať,
znamená neustále bojovať,
proti tisícom prekážok v sebe i naokolo.