Červenec 2012

KusoWka .543.

30. července 2012 v 7:52 | Kix |  ▬ Kus'

Vravím nie, neverím.

30. července 2012 v 7:51 | Kix |  ▬ Trivial crap
Ahoj,

tak se zase ozvývám. Dneska mám volno, ale do zítřka až do pátku opět do plných :-). Nechce se mi, ale tak nebudu se přece doma nudit, ne? Navíc příští týden bych měla teoreticky dostat výplatu za červenec, tak alespoň něco :D. Sice to nebude nějaká převratná suma, protože jsem tam na začátku července nebyla a nastoupila až v druhé polovině měsíce, ale i tak mi to bude stačit... dobré i tři tácy třeba. No ne? ;-). A v srpnu si pak vydělám víc. :D. Stejně nevím co s tím budu dělat... chtěla jsem si koupit nové brusle. No možná si už něco odložím na vánoční dárky :D. Pro jistotu :D. Tak já už třeba vím co koupím našim, že, takže já nejsem vůbec marná :-D. Ještě není ani konec prázdnin a já už Vánocuju... nedá se. Jen doufám, že všechno bude do Vánoc cajk a v pohodě... kéžby, kéžby. Proč nikdy není nic jisté? To je tak na hovno! :D. Cha... včera jsem byla po velmi, velmi, velmi dlouhé době v kině.

Na Době ledové 4 a musím říct, i když se na takové "kravinky" nedívám a neholduju jim, tohle mě překvapilo. Dalo se na to dívat a dokonce jsem se i smála, já, která se takovým blbostem nesměju. Ale pravda, nedá se to srovnávat třeba s takový Potterem, ten by mě unudil, ale tohle se dá... líbilo se mi to ;-). Těším se na další víkend, doufám, že bude zase nějaká akce... mají být Reflexy, na které bych teda moc ráda šla... uvidím, ale nevidim to vůbec růžově :/.

Raz sa ma niekto opýtal...
Kix ♥


//Koš [145]

30. července 2012 v 7:39 | Kix |  ▬ Koš
Půjdu až tam,
kam oči nevidí.
Až tam,
kde srdce neslyší.

Láska je jen slovo,
ale jednou příjde někdo,
kdo tomu slovu dá význam.

CoOl .253.

30. července 2012 v 7:30 | Kix |  ▬ Styl

284// Song

30. července 2012 v 7:26 | Kix |  ▬ TOP songs
Zdravím,

tak dneska jsem opět po dlouhé době naladila na oldies vlnu. Je zkrátka potřeba :-D. Celý víkend jsem poslouchala retro dikotékové webové rádio Frekvence 1, takže jsem ledacos "nového" pochytila. Jen jsem si já blbá zapomněla zapisovat názvy písniček, takže teď mám menší okno, což mě pekelně štve :D. Ale to se časem vypiluje, to se časem vyšteluje... dneska si retro rádio zase pustím a budu zapisovat a... zapisovat :-D. Je asi zbytečné, psát kde jsem tuto písničku tedy poprvé zaregistrovala, ne? Jakožto správný vlastenec jsem samozřejmě znala jako první českou verzi a včera jsem slyšela originální verzi. Neříkám, že poprvé, protože jsem ji slyšela už víckrát, ale nevěnovala jsem jí takovou pozornost. Strkám tady originál a musím konstatovat, že je to úplně wohou optimistická písnička :-D. Sranda... Až teď jsem zjistila, z kterého roku to je... rok 1982, tak to je pěkný čas, to jsem ještě ani nebyla na světě... tak to je mazec :D. Luxusní song, summer, summer ♥. Óóu, óóu... i love oldies hits. Ne, nezbláznila jsem se! :D.

Název: Japanese boys
Skupina/Zpěvák/čka: Aneka
Hodnocení: 100%


Kix

Céline Dion-The power of love

30. července 2012 v 7:17 | Kix |  ▬ Texts
Tahle?

Tak to snad ani nemá cenu něco psat, ne? Tohle je jedna z nejlepších písniček, které znám, už jsem to psala do TOPek, když je nálada, běhá mi z ní mráz po zádech a to ji znám už několik let. Přesto ve mně dokáže vzbudit pocity, jakobych ji slyšela poprvé v životě. Přemýšlí se při ní dokonale, někdy navodí spíš plačtivou náladu, ale i tak. Když si uvědomíte o čem je text, vleje to do vás určitý typ síly. Síla lásky je v nás... tak jako to zpívá Petra Janů, v české verzi. I česká verze není špatná, Janů má božský hlas, ale občas dám raději přednost originálu. Ale na další stranu, od Celine to není vlastně originál... úplně první průkopnice této písničky, byla Jennifer Rush. A před ní smekám :-). Tak či tak, je to nádherný song, plný citu a vzpomínek... Cause I am your lady ♥.

Zdroj:


KusoWka .542.

26. července 2012 v 17:12 | Kix |  ▬ Kus'

Kde nejsou hranice?

26. července 2012 v 17:04 | Kix |  ▬ Trivial crap
Nazdárek,

tak je tu zase další čtvrtek... jste rádi? Nějak si ani neuvědomuju, že se vážně blíží konec července. Chodím do práce, vstávám ještě dřív než do školy. Takže jaképak prázdninování? Možná tak víkendy, ale ty jsou i když je škola. Jediná výhoda toho všeho? Peníze. Tak co na tom hledat další pozitiva? Tohle hovoří za vše :D. Ale jasně, potkáte hafo nových lidí, seznámite se... a takové ty formality. Navíc, co bych dělala celé dny doma? Pořád lepší dělat něco užitečného :-). I když mě mrzí, že ten měsíc tak nechutně utekl. Počasí se začalo konečně zlepšovat, těším se na víkend, zase se trošku opálím, protože mi to přes ty deštivé dny trochu vybledlo. A to nesmím dopustit! :D. Taky jdu o víkendu na zábavu... když přes týden makám, můžu si dovolit si trochu povyrazit! Nebudu sedět i o víkendu doma ;-).

Zas tak blbá nejsem :D. Ani nevíte, jak se těším, až se zase v klidu bez zvonění budíku vyspím. Mám ráda vstávání brzo, ale tohle mě prostě zabíjí :-D. Stačí mi to přes školní rok, sakra :-D. Stejně je to o ničem, když přejdou mé narozky, můj svátek, už to jen utíká. Prázdniny jsou pro mě spíš jen červenec. Začátek je vždycky krásný... srpen už je nechutně pochmurný, [bekschůlový] a celkově k ničemu. Ou víkend, to bude fajn, až zase něco vyvedu. Cha :P. Jdu si lehnout... je potřeba zrelaxovat na ten pátek :-).

Nezabúdam na kvalitu a na animalitu.
Kix ♥


//Koš [144]

26. července 2012 v 16:41 | Kix |  ▬ Koš
Začiatky sú zvyčajne divné,
a konce zvyčajne smutné.
Ale to čo je medzi nimi,
stojí za všetky trapasy a slzy.

Úsmev nemusí vždy znamenať,
že si šťastný.
To jednoducho znamená,
že si silná osobnosť.

CoOl .252.

26. července 2012 v 16:31 | Kix |  ▬ Styl