Srpen 2012

KusoWka .552.

31. srpna 2012 v 7:08 | Kix |  ▬ Kus'

Stmívá se nad královstvím...

31. srpna 2012 v 7:07 | Kix |  ▬ Trivial crap
Vitajte,

mohli by jsme si dát nějaký smuteční pochod? Skoro jako na pohřbu, plačtivý zvuk linoucí se z houslí, jindy hbité prsty varhaníka teď ploužící se po klapkách klavíru, vrzající, nelichotivý zvuk vycházející z trubky, která v nitru řve. Miluju, když víš, že fakt nemám rád rajskou. Miluju tě strašně, miluju tě celou. Opravdu skoro k pláči... valí se na vás deprese? Chtěla jsem toho tolik stihnout, plánovala jsem si teplé letní večery, večerní vycházky. A co z toho zbylo? Prach a jen slova vyřčená do větru... nic z toho jsem si nesplnila. Ostatně, tak jako každý rok. Co jsem vlastně zažila se dá shrnout do kupky vět. Do kupky slov.. Prostě jsem to zase všechno prosrala! :D. Nemá cenu o tom ani mluvit, pracovala jsem a to je důležité, mám nějaké peníze, což je fajn. Co jsem čekala? Už ani nevím, nedělám si iluze o nějkých velkých zážitcích. Dívám se ven, začíná poprchat, asi i obloha pláče. Nedivím se jí... nad lidma obloha musí brečet každý den. Poslední pátek prázdnin, poslední víkend před náma. Co od toho čekat? Já už nic, protože už je to jen takový ubohý dojezd. Nicneříkající dojezd.

Tak jak jsem pravila, pro mě jsou prázdniny jen začátek července, to jsou ty nejnádhernější dny, ale ty jsem tento rok trochu promarnila. Ale nevadí... snad přijdou další :-). Ó, tak si užijte poslední den srpna, zítřkem už přijde nástupní měsíc. Mám z něho strach, v září všechno začíná, jen doufám, že nekončí. Ale co, tohle už neovlivním... Chce to motivaci. Užijte si to poslední víkend, bobci ♥.

Deptající článek každým coulem!
Kix ♥


//Koš [154]

31. srpna 2012 v 6:43 | Kix |  ▬ Koš
Mé srdce, chci se tě zeptat:
Co je to láska, řekni!
Dvě duše,
a jedna myšlenka,
dvě srdce,
a jeden tep!
A pověz, odkud přichází láska?
Přijde a je tady!
A pověz, jak mizí láska?
Jestliže zmizela,
nebyla to láska!
A co čistá láska?
Ta, která zapomene,
sama na sebe!
A kdy je láska nejhlubší?
Když je nejtišší!
A kdy je láska nejbohatší?
Nejbohatší je,
když dává!
A pověz, jak mluví láska?
Láska nemluví, láska miluje ♥

CoOl .262.

31. srpna 2012 v 6:39 | Kix |  ▬ Styl

290// Song

31. srpna 2012 v 6:32 | Kix |  ▬ TOP songs
Zdravím,

takže první jsem se k této písničce nechtěla ani přibližovat. Na co? Prostě zase ta samá Kerndlovka, nic nového, pořád stejná tvorba, o ničem. Sem tam přihodí něco dobrýho, ale většinou to stojí za nic. No nakonec jsem stejně neodolala a pustila si to. A? Jasně, jako vždy, nečekaně trochu překvapení, dá se to poslouchat, dokonce se mi to i svým způsobem líbí, jinak by to tady vůbec nebylo, ne? :D. Má to celkem poslouchatelnou melodii, text je celkem rychle vpitý do kůže... nemám ráda tyhle okecávačky, ale když to musí být. Jsem trochu alergická na ten její 'cukrkandl' hlas. Je to asi její znak, ale já ho prostě nemám ráda. To už radši Verona, stokrát lepší, ale nechci Kerndlovce křivdit. Je šikovná, některé z jejich písniček jsou opravdu hodně dobrá a mám je ráda. Jenže někdy se mi ten její hlas prostě nehodí do určité písničky.... Co naplat. Tohle je poděl... a líbí se mi. Kromě názvu. Nenávidím 'pražskou' rádoby mluvu? Ale jinak? Tahle? Za mě ano ♥.

Název: Tepe srdce mý
Skupina/Zpěvák/čka: Tereza Kerndlová
Hodnocení: 100%


Kix

Bacil&Rakby feat. Nicol-365 dní

31. srpna 2012 v 6:21 | Kix |  ▬ Texts
Tak,

nemůže samozřejmě chybět ani tady, v TOPkách už má své hodnotné místo a nechci ji zanedbat ani tady. Ještě stále se mi totiž dokonale neohrála, takže ji furt můžu a svým způsobem, tak trochu 'žeru'. I když je to teda strašné slovo, ale mám jí bezpochyby prostě ráda. Má opravdu skvělý text, což je až s podivem, protože texty z našich končin jsou vždycky takové víceméně o ho*ně :-D. No, takže kdo ji zatím ještě neslyšel, protože se šíří pomalej než Egovo 'Žijeme len raz', určitě stojí za poslech, za shlédnutí. Je to pecka, která sice přišla ke konci léta, ale i tak je to bomba. Za mě ano! Sto bodov, baby ♥. Len ty máš tú jedinečnú moc, nech môžeš zmeniť všetky sny!

Zdroj:


//News 69//

31. srpna 2012 v 6:15 | Kix |  ▬ Svět
1) News (6/10 hvězdiček )

Vychází debutové album senzace z Kosova, půvabné Rity Ory!
Jednadvacetiletá hvězda zažívá nejšťastnější období svého života. Nejen že má už tři singly, které dosáhly v britské singlové hitparádě na zlatou příčku, ale její koncertní diář je navíc naplněný až k prasknutí! Všechny navíc překvapila její odpověď na otázku, zda-li už na svém jménu vydělala hodně peněz. Rita odpověděla, že jí to teď vůbec netrápí a nechává veškeré věci ohledně financí na svých manažerech. Snaží se prý jen tvořit hudbu, která bude bodovat v hitparádách a zároveň si také užívat života. Jedno však prozradila naprosto s jistotou. Za svou první "velkou výplatu" si pořídí vlastní dům, který by si ráda postavila v Londýně, někde v dosahu jejího současného domova (Rita zatím převážně bydlí u rodičů). Ne však prý moc blízko, aby měla dostatečný pocit "svobody" a samostatnosti.


KusoWka .551.

29. srpna 2012 v 19:51 | Kix |  ▬ Kus'

Nevzpomínej ve zlém.

29. srpna 2012 v 19:50 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdar a sílu,

to je teda poděl, to vám povím, to mi jako chcete opravdu říct, že je dneska už středa? Zítra čtvrtek, pak pátek, sobota, neděle a v pondělí opět nastupujeme? To je snad zlý sen a velice špatný vtip. :D. No hlavní je, že já postupuju na 100% do druháku, jelikož jsem si úspěšně dodělala doklasifikačku a víte co? Za jedna! Ano říkejte mi šrote, šprte, ale vůbec jsem se na to za prázdniny ani jedním okem nekoukla, možná se mi to vymstí a budu pykat, ale teď je mi fajn a mám se skvěle. Až na drobnosti, což je samozřejmě jasné, protože nikdy nic úplně v pořádku být nemůže :-). O víkendu se chystám na Barumku, protože to mám dá se říct celkem "kousek" a ještě jsem tam nebyla a to je ostuda, když je to taková proslavená akce. A už se těším, jenom se modlím, aby vyšlo počasí, protože v bahně by to bylo o velkém hov*ně :D. Doma mám připravenou bednu od piva, takže vyřešné místo na sezení je.

Co jinak nového? Nastavila jsem nové barvičky vzhledu, ale ještě nejsem plně spokojená, takže se budu snažit to v průběhu dnešního dne ještě trošku vyštelovat a dotvořit :-). I když už bych šla radši spát, ale co bych pro blog neudělala. Tyjo, nezdá se vám, že je nějaká tma? Já už nevidím na klávesnici :-D. No, přeju vám, ať si ty poslední dny užijete podle svého, nic se neposere a hodně štěstí... poslední víkend je poslední víkend. Pozdravujem vás všetkých! :P.

Zahrajeme si hru?
Kix ♥


//Koš [153]

29. srpna 2012 v 19:24 | Kix |  ▬ Koš
I jedno slovo,
potopí sny.
I jeden den,
změní život.
I jeden pohled,
dokáže
učarovat.
I jedno objetí,
dokáže zaplnit
prázdnou duši.
A právě pro tyto
maličkosti žijeme,
protože i jedna
maličkost,
dokáže velké věci.

Někdy je dobré,
zamyslet se nad sebou,
profackovat se,
a upravit si hodnoty a cíle.