Září 2012

KusoWka .560.

30. září 2012 v 8:18 | Kix |  ▬ Kus'

Ešte k tebe nedošlo šťastie?

30. září 2012 v 8:14 | Kix |  ▬ Trivial crap
Áhoj,

tak když je toho posledního, tak se teda opovažuju se tady ještě ozvat. Nejvíc mě štve, že zítra se tady stavit nestihnu a kdoví kdy se tady pak dostanu a v měsíci říjnu bude dlouho přidaných článků 0. To je na nic :D. Ano, to je jediný můj celý problém. Vtipná! :D. Konečně jsem si stáhla i k nám domů na PC Google Chrome a musím říct že celkem kvalita. Kaša malta, prosím :D. I když, možná jsem čekala něco víc. No, snad to bude rychlejší, zatím to funguje, tak uvidíme co bude dál. Zítra se do školy absolutně neteším... máme nový rozvrh, protože se nám každý měsíc mění a poprvé máme 8. hodin. Takže domů přijedu až o půl paté, na což nejsem vůbec zvyklá, takže jsem docela vytočená a štve mě to. Ach jo. To je strašné, už teď z toho mám schízu. Zase nějak rychle uteklo tohle volno, jsem z toho na vývrat. Pomoc. Už se těším na další víkend, jestli se ho teda dožiju. A pokud se mi podaří teda konečně jet na tu velikananánskou pouť do Uherského Brodu. Ano, mé přání jsou opravdu skromné. Ale kdo mi jich splní?

Mám pocit, že na mě padá podzimní splín. A to ale vůbec není dobré! Včera jsem byla na zábavě, ale nevím vlastně jestli se mi tam líbilo. Ale tak nic jsem od toho neočekávala, takže jsem nemohla ani nic ztratit. I když mi vzal včerejší večer i poslední kapky iluzí o něčem. Finýto. Přeju vám úspěšný týždeň, když zítřkem začne ten nový měsíc, no :-). Snad bude lepší, úspěšnější a klidnější. Přeju si to snad už konečně z celého srdce, třeba se stane zázrak.

Hovorieval si...
Kix ♥


//Koš [162]

30. září 2012 v 7:55 | Kix |  ▬ Koš
Pre teba zrejme niesom krásna,
no pre niekoho iného som nádherná.
Ty ma zrejme neľúbiš,
no iný by mi slúbil lásku navždy.
Ty na mňa zrejme nemyslíš,
no iný na mňa myslí deň čo deň.
Ty by si mi zrejme nedaroval ani úsmev,
no iný by mi daroval aj modré z neba.
Tak prečo som sa ja krava,
musela zaľúbiť zrovna do teba?

CoOl .270.

30. září 2012 v 7:52 | Kix |  ▬ Styl

Nickelback-Trying not to love you

30. září 2012 v 7:46 | Kix |  ▬ Texts
Tak,

přicházím z překladem zbrusu nového songu, od těchto moc šikovných týpasů. Nickelback jsem moc neposlouchala, nějak jsem jim ani nevěnovala pozornost. Znala jsem "fotografa" a to bylo asi tak všechno, tím to haslo, ale jednou vydali nějaký song, už ani popravdě nevím které to byl, ta písnička mě nakopla k tomu, abych jejich hudbě věnovala větší pozornost. A už to bylo :D. Teď můžu říct, že je mám hodně ráda a tato písnička je další z těch parádních, povedených. Nejen melodie, ale i text má něco do sebe .A už mám dost toho chválení :D. Udělejte si vlastni obrázek, to bude nejlepší... :-) Určitě doporučuju. ♥...And if we just keep on trying, we could be much more.

Zdroj:


KusoWka .559.

28. září 2012 v 6:55 | Kix |  ▬ Kus'

Podplácím své neštěstí?

28. září 2012 v 6:52 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdárek,

párek, taťko labels. Jak se máte? Jasně, začínám na neutrální vlně, protože se vážně hanbím za to, že jsem tu skoro týden nebyla. Je to ostuda jak Brno a já to vím. A děsně mě to štve, ale on opravdu opět, za pět, nebyl absolutně žádný čas. Postavte mě klidně před detektor lží. I haven't got any time. Dobrou zprávou je to, že konečně se ukončuje sběr trnek, což mi odpadne jedna aktivita a příští týden se dosbírávají, možná už i zítra jablíčka, takže to mi taky odpadne, dostanu nějaké peníze a pak volno. Celý podzim a zimu. V nadneseném slova smyslu :D. Em, nepočítám to, že se bude muset ještě nařezat dřevo a zrušit skleník. Ale jako :D. Budu se od října snažit tady bývat víc... To vám slibuju. Snad a trochu :D. Pokud bude hnusně, tak stejně nebude co dělat. I když jsem si dala předsevzetí, že podzim prožiju v duchaplné zábavě :-P. Dneska volno. Co budu dělat? Asi nachystám pár věcí do školy, abych v neděli měla klídek a nestřepčila. Oukej, hlavně chci v neděli odcházet v klídku, bez stresu na hokej. A v pondělí jít do školy vyrovnaná se svým údělem :D.

Příští týden je nedaleko mého bydlište, no nedaleko ani ne, ale je mega pouť. Každý rok, možná i tady o tom básním jak bych tam chtěla jít .Přes 50. kolotočů a já každý rok žadoním, aby mě tam někdo vzal. A konečně se mi sen splní? Že by? Tak to bude joke. Tento víkend jsem nasraná. Měla jsem plány, ale dementi pořád existují a je jich moc. Jsem zvědavá co na poslední chvíli vymyslím. Utápím se na dně flašky, nezvládám to, bez urážky. Je super, že je konec prohibice, ale nevím k řemu mi to je, když nepiju. No, aspoň jsem spotřebovala řádky pro článek. Hezký prodloužený víkend!

Většinu nocí, už nevím.
Kix ♥


//Koš [161]

28. září 2012 v 6:38 | Kix |  ▬ Koš
Slovo promiň se říká,
když do někoho narazíte na ulici,
a ne,
když někomu zlomíte srdce.

Pravá láska,
nemá šťastný koniec,
pravá láska,
nemá žiadny koniec.

CoOl .269.

28. září 2012 v 6:27 | Kix |  ▬ Styl

297// Song

28. září 2012 v 6:23 | Kix |  ▬ TOP songs
Ano,

před půl měsícem mi kamarád poslal odkaz s touhle písničkou a řekl mi, že tohle bude hit podzimu. Já jsem se mu jenom vysmála, řekla, že je to kravina a že nic takového určitě hitem nebude. A ani sem nad tím dál nepřemýšlela. I když se mi to líbilo... to musím uznat. Poslechla jsem si to a tím to haslo. V hlavě mi to ale zůstalo. Já na takové kraviny prostě jsem. Ok, musím se mu omluvit. Tento song momentálně hýbe vším... hlavně lidmi na parketě. A já se neskutečně těším až si na to někde trsnu. Je to šílenost, která ovládal zase půlku národa :D. Myslím, že musím dopodrobna rozebrat video a naučit se gangnam style tančit :-D. Jako musím říct, že se mi to líbí, je to crazynovina, určitě nakreslí, načmárá úsměv na tváři v podzimních chmurech a plískanicích, ještě se zasmějete nad tím luxusním tanečkem toho jebnutého maníka a navíc to má i dobrou hudbu. Líbí se mi ty refrény a okolo toho. Prostě dance, trance, electro a poďme. Ano je to styl a momentální mánie. A já se do ní taky ponořím. Tak poďme na to :D. Zase jednou podzimní jednotka ♥

Název: Gangnam style
Skupina/Zpěvák/čka: PSY
Hodnocení: 100%


Kix