Říjen 2012

KusoWka .569.

31. října 2012 v 16:47 | Kix |  ▬ Kus'

In the streets on Halloween?

31. října 2012 v 16:46 | Kix |  ▬ Trivial crap
Vitajte,

máte se? Já dneska nic moc, jde to, ale šíleně to dře. Myslela jsem, že ve škole usnu. To se mi už zase dlouho nestalo a tak doufám, že ani stávat nebude. Jinak se mám divně. Život staví do cesty skvělé překážky, ale já se snažím nad nima lítat, nebo je aspoň s pádem přeskočit. Nejlépe bez pádu? Už jsem to dlouho nebyla, co? Naposledy v pátek? A to jsem pak mířila večer na zábavu, která teda nebyla nějaká význačná, ale ušlo to. Naštěstí tam byla moje milovaná parťačka, s kterou jsem se hledala až jsem se našla. Tak byla sranda, prostě hrajeme na stejnou notu a to moc sedí. Jsme dva blázní, smějeme se a navíc je naprosto přirozená. To se mi na ní líbí! Je svoje, originální a neskutečná prdel s ní. A ostuda... jsme prostě dvojka jak nechceš. Žádná těžká "štýlovka", prostě moja duša! :D. A vitaj z půti drahá... těším se na víkend, nějak zase potřebuju akutně odpočinek. Neříkám to snad pokaždé když tu píšu? Nečekaně. Dneska se chystám oběhnout Affiska a půjdu si asi lehnout, ale jestli to bude jako vždy, tak zase nic. Čau a ahoj.

Dneska je posledního října, "Halloween" jak chceš, nebo nechceš? Má být magická noc. Tak že bych něco zkusila? Nějaké čáry a máry? Jestli nezapomenu... štěstí potřebuju, víš jak. ♥ Štve mě, že nemám strašáka, ale aspoň si zapálím nějakou svíčku. To já možu. Starý žhář! Zitra listopad? Neříkej! Už aby byl prosinec, těším se na perníčky... už na ně mám chuť. Mňam. O víkendu? Ještě daleko, ozvu se... chci v neděli už konečně na hockej. Zdar a sílu!

Někdo sedí na poli.
Kix ♥

Tumblr_mcrkna3exl1r42dfso1_500_large

//Koš [171]

31. října 2012 v 16:13 | Kix |  ▬ Koš
Existují lidé,
v jejichž přítomnosti je Vám tak moc dobře,
cítíte nádherný klid a uvolnění.
A přesto s němi nemůžete být tak,
jak by jste chtěli.
Je vám vyměřen jen určitý čas v životě,
po který s nimi můžete být.
Ovlivní vás navždy,
zanechají na vás nesmazatelné stopy,
a čas je odvane.
Vám zbyde jen naděje,
že vás možná někdy osud znovu semkne.

CoOl .279.

31. října 2012 v 16:07 | Kix |  ▬ Styl

305// Song

31. října 2012 v 15:59 | Kix |  ▬ TOP songs
Tak,

a jakou písničkou budeme zakončovat studený říjen? Dlouho jsem nad tím dumala, neměla jsem skoro žádné nápady, žádná duchaplnost mě nenapadla, ale pak jsem na to kápla. Myslela jsem, že najdu nějakou romantiku, nad kterou se rozplyneme, zaplačeme si, zavzpomínáme a rozněžníme se, ale nakonec jsem zvolila takovou 'odrhovaňu', která vlastně 'odrhaňovina' není. Působí to na mě strašným ledabylým stylem, stylem 'mám na háku'. Na druhou stranu je to příjemná, taková podzimní písnička, možná i trochu melancholie, ironie, smutku, s výsměchem do toho? Mísí to ve mně takové rozporuplné pocity, ale líbí se mi. Prostě se mi líbí ten její styl. Není to žádná srdíčková, ani vymodlená nejlepší, nejúžasnější TOPka, ale mám ji ráda. Pro tu její originálnost a ironii. Pro tu její pohodovost, nadnesenost v určitém slova smyslu. Možná až si přečtu text tak změním názor. Navíc na dnešní "Halloweenský" večer se hodí, ne? Of monsters, co víc si přát. Příjemný poslech :-)

Název: Little talks
Skupina/Zpěvák/čka: Of monsters & men
Hodnocení: 100%


Kix

Paulina Rubio-Boys will be boys

31. října 2012 v 15:50 | Kix |  ▬ Texts
Zdarec,

tak na tuhle písničku jsem opět přišla náhodou, vlezla jsem na stránky fajn rádia a dívala se a lustrovala nové písničky. A vybafla tam na mě tady tato. Zalíbila se mi, protože je taková rytmická, optimistická a taneční. Taková na trsnutí. Poďme někam, ne? :D. Jasně, v půlce týdne, proč by ne? :D. Taky mě zajímal trochu význam a tak jsem četla. Určitě se objeví i někdy v TOPkách, ale dneska čistý text. I taneční muzika může mít trochec 'něcoříkající' text. No, ale opravdu jenom trochu :D. Jakože žádná sláva, ale jinak je to po všech stranách srandovní, příjemný song, mám ho ráda. Určitě stojí za poslechnutí, taková takzvaně 'zvedacínálada' písnička na podzim.

Zdroj:


KusoWka .568.

26. října 2012 v 6:59 | Kix |  ▬ Kus'

Chcem vám odkázať, majte sa radi!

26. října 2012 v 6:54 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zlatka,

tak konečně jsem trošku na blogu zabrala, ne? Je to poznat :-). Ale taky přemýšlím, jak dlouho mi to vydrží. Jsem opravdu zvědavá :D. "Prázdniny" dělají divy, víš jak. Možná do zítřka, ale to nevím, netuším co bude zítra. Dneska večer mířím na zábavu, teda doufám, ještě nemám nic potvrzené, hlavně žádný odvoz domů zpět. Sranda celkem, brďo. What the hell? Co to je za počasí? Včera jsem musela sbírat dva pytle jablek, pro jednu paní a myslela jsem, že se unadávám. Strašně to podkluzovalo, milionkrát sto jsem málem spadla do kýble a navíc jsem měla tak omrzlé ruce, že jsem je už ani necítila. Nemám ruce, nazdar. Perfektní nápad! Pak jsem na to už ani neviděla, navíc poprchalo, mrholilo no jsem radostí bez sebe, že dneska nejsem nemocná. Asi mám tuhej... no ten,...kořínek, že jo? :D. Včera to byl hnus. Se nehodí vyjít ven. A o víkendu má sněžit? A má být až -6°? Děláš si prdel? Ještě není ani listopad! Zase tak nespěchejme prosím... Jo, všem Erikům všechno nejlepší ke svátku. Neznám ani jednoho :D. A oni vedia, že som celý život blázon, oni vedia, že ich mám tak rád.

Kamarádi, budu končit. Včera jsem se dostatečně vypsala, dneska nemám žádné novinky, když jsem byla včera doma. Mám chuť napsat něco po dlouhé době do Témata týdne. Uvidíme. Celkem se mi to hodí do noty, docela dobrý námět. Užijte si páteček a neseďte doma, to je záhuba. Sranda bude, když zůstanu doma dnes i zítra. Jsem toho schopná? Ale ne, už jsem to slíbila. A co zítra? Ví Bůh,... nevím ani co bude dnes. Nemám tohle ráda. Debilní pocit! Podzim asi. Tak se mějte, tyvole. Jak z rumba gulí!

Ručím len zato, že na to už nikdy nezabudneš.
Kix ♥


Tumblr_mcfc47qukp1qjlijro1_500_large

//Koš [170]

26. října 2012 v 6:39 | Kix |  ▬ Koš
Co člověk,
to podvod,
co chyba to důvod.
Jak začátek,
tak konec,
jak radost,
tak bolest.
Co čin to trest,
co pomoc to lest.

Naivita je skvělá,
dokud nepřijdeme na to,
že jsme naivní.

CoOl .278.

26. října 2012 v 6:28 | Kix |  ▬ Styl