Listopad 2012

KusoWka .578.

30. listopadu 2012 v 16:23 | Kix |  ▬ Kus'

A posledný krát, pokus o návrat.

30. listopadu 2012 v 16:19 | Kix |  ▬ Trivial crap
Ahojte,

tak jsem zase tady, já vím, je to hrůza se mnou, ale omlouvat se pořád dokola asi nemá cenu, co? :-) Je to pořád stejné... škola, práce nebo jiné proglémy. Sranda prostě :D. Jak se máte? Jak žijete? Řekla jsem si, že by bylo fajn se ozvat, když je toho posledního. Asi jo... měla jsem prostě potřebu se tady ozvat :D. Asi abych ještě nabrala pár článků a v měsící listopadu jich bylo více publikovaných než v měsíci říjnu a září :D. Jo, jsem svině, ale i tak. Co plánujete? Já nic... nějak se mi zase nic nechce, ale moji přátelé mě vysvobodí z nesnází! :). Zítra jedu na jarmark, tak si koupím nějakou jarmareční kozu, dřeváky a krbce. Jasně, mám radost, těším se, ale bojím se, jak to zase dopadne :D. Ale s Terčuskou to je vždycky zážitek jedna radost... a smůly? Dost bolo! Hale hale, zítřkem taky začíná poslední měsíc, možná jen poslední měsíc roku ale taky možná poslední měsíc našeho života, našeho milovaného světa :D. Uvidíme co uvidíme. Říkala jsem si, že bych ho měla prožít jinak... i kdyby kaniec nebyl, ale měla bych udělat něco proto, aby byl nezapomenutelný, kouzelný a krásný...

No, ono samo o sobě jsou Vánoce kouzelnýma svátkama, kdyby ste to nevěděli :D. A já si přeju moc věcí... Jsem moc náročný člověk :D. Ale tak nechme to ještě tak... ok, dobře, to by bylo vše. Podtrženo, sečteno :D. Přeju vám nádherný start prosince, je to jeden z nejhezčích měsíců... a já doufám, že bude po tomto všem opravdu ten nejvydařenější jak jen to půjde. Ale nechci být naivní. Znáš to! :D.

Všetko vieme...
Kix ♥

30375_308283052614023_1867869001_n_large

//Koš [180]

30. listopadu 2012 v 15:47 | Kix |  ▬ Koš
Život je stále plynoucí proces,
v jehož průběhu se vždy objeví nějaké nepříjemné věci,
mohou zanechat jizvu,
ale život přece plyne,
a pokud se zastaví,
zvětrá stejně jako voda.
Jdi statečně kupředu,
můj příteli,
protože každá zkušenost je lekcí.

Milovat znamená jednat tak,
aby ten druhý pochopil,
že je pro nás krásný a jedinečný.

CoOl .288.

30. listopadu 2012 v 15:38 | Kix |  ▬ Styl

313// Song

30. listopadu 2012 v 15:35 | Kix |  ▬ TOP songs
Tak,

na tenhle skvost mě pěkně prosím navedl kamarád. Jasně, je to trochu jedna z přisprostlejší, možná i dvojsmyslná písnička, ale je prostě luxusní. Ja nevím proč, ale já ji od pondělí mám v hlavě a nemůžu se jí zbavit. Je to něco jako droga, které se zaryje pod kůži a je všude. Blah! Asi se zblázním, musím si ji dát do mobilu, stáhnout a dát na CD :D. Ale ne, prostě jsou typy písniček, které se mi ze začátku lautr nelíbí, vůbec je nemůžu ani cítit a po čase se je pustím a doslova se do nich zažeru :). A tahle je teda prosím typický případ... Akorát je trošku trapas, když jdu po ulici a zpívám si něco takovýho :D. Lidi se trochu otáčejí, ale tak nevadí, spíš dělám kámošce ostudu. Zítra je jarmek, tak se předvedu. Tohle je prostě mooc srandička song a líbí se mi i melodie, a je to prostě luxusní kousek. A já se do ní zamilovala.... nějak mi pomáhá zapomenout na všechny strasti, když na mě leze depka, nebo nějaká divná nálada. Což je v poslední době často, takže jsem za ni ráda... Trošku sranda, trošku víc nejpovedenější. Mandrage? Tak to jsou týpci jak mají byt, kámo! :D:-). Takže poslední listopadová písnička pro všechny přisprostlé lidi ♥! :D. Juchou! Když to heká, je to pekáč, je to vrak.... PS: Nejsem žádný blb, ale jsem blázen, oukej?

Název: Mechanik
Skupina/Zpěvák/čka: Mandrage
Hodnocení: 100%


Kix

FloRida-I cry

30. listopadu 2012 v 15:23 | Kix |  ▬ Texts
Ahojte,

dneska jsem vybrala písničku 'I cry', původně jsem myslela, že když má takový název, že to bude nějaký pomalý ploužáček, že to bude doják, nebo jak se říká takzvanej "bečák", při kterém mi potečou slzy jako hrachy, budu vzpomínat a poplakávat a tiše vzlykat. Tak jsme se zasmáli. Ha, ha. Jasně, tak po prvních tónech jsem věděla, že tahle písnička asi nic pomalého a táhlého nebude. Maximálně si na ni můžete zatancovat a pobavit se. Vůbec mi nepřípadá s tím svým názvem k té melodii... nevím :D, asi jsem divná. Jakože je zajímavá, taková elektrika... že by mě zaujala se říct nedá, ale líbí se mi... už podle toho názvu a mého očekávání pomalé skladby :D. Je to sranda :D. S divokým textem... pojďme rejdit při pátku 'dénsflór'! :)

Zdroj:


KusoWka .577.

24. listopadu 2012 v 14:20 | Kix |  ▬ Kus'

Opouštím tajný přání...

24. listopadu 2012 v 14:18 | Kix |  ▬ Trivial crap
Vitajte,

tak, jak jsem slíbila, dneska se tady hlásím v plné polní a v plné síle! Jsem připravena čelit všem neřádstvům a zrůdám, jsem připravena na boj :D. Ne, nezbláznila jsem se... jenom mě zase popadla po dlouhé době dobrá nálada. Nedělám si iluze, nejpozděj do zitřka to ustane. A zase bude nepříjemný dojezd. Už se na to těším. Jsem rebelka posedlá! Včera jsem byla na Rudu z Ostravy, ale připadalo mi, že nechal humor doma, zdál se mi přejetý mrazem, nevím, možná jsem byla přejetá mrazem já a všichni ostatní se bavili :D. Ale, ale, ale zase jsem poprvé vyhrála na automatu (!) stovečku, ale pak jsem nechtěně klikla, takže ze stováka bylo jen 70kaček. Byla jsem nasraná, ale tak aspoň těch 70... Napoprvé jsem spokojená, ale čekala jsem víc. Jasně, naivko! :D. Kámoš tam nechal sežrat stovku, projel úplně, takže já jsem ze svou výhrou vlastně spokojená. Co můj pupíček a pierc? Konečně dobrý! Zjistila jsem, že mi v tom pierc studiu dali lísteček, na kterém je chyba a je tam napsaná dezinfekce, která se v žádném případě NEsmí používat a já si ji podle lístečku samozřejmě koupila a pak jsem si přečetla na netu, že je to tabu a že to ránu rozežírá, dráždí a brání hojení, ale trochu s křížem po funuse. Čtyři dny byl pupíček pod svinstvem! Šak proč by ne? Shit :D.

Takže už ji nepoužívám a můj pupík světe div se -odpuchl a už ani není tak rudý, nelechtá a ani nebolí. Jsem ráda. Konečně se to začně hojit a dělat ozdobu. Jasně, kámo. :D. Netěším se po neděli do školy, ale zase si říkám, že jsou v poslední době ty víkendy zabité, tak co doma. Uá. Zitra konečně možná dostanu svoje nabRoušené brusličky. Super. Aloha, aleluja. Dneska jdu popřát babičtičce, má svátek. Večer budu spinkat, hodná a doma. A zítra čekovat hokej... včerejší výkon NO.1. Ševci to sme MY! Rozumíš?. Jop, bye a pěkný zbytek víku.!

Budu lítat si bez hranic, okouzlená.
Kix ♥

Tumblr_mcfdizi8nk1rbgnedo1_500_large

//Koš [179]

24. listopadu 2012 v 14:00 | Kix |  ▬ Koš
Znáš ten pocit,
když si myslíš,
že je vše v pořádku?
Přešlo to -
přešly chvíle plné slz,
trápení,
přemýšlení nad někým,
kdo nad Tebou ale nepřemýšlel vůbec.
Přenesl ses přes to,
je to konečně za Tebou.
Najednou ale po čase nastane chvíle,
kdy Ti něco z té doby vše připomene.
Stačí jediná píseň,
obyčejný úsměv,
pohled,
místo,
nebo jen sen.
Tehdy člověk pochopí,
že na určité osoby,
které pro něj někdy něco znamenaly,
nikdy nezapomene úplně.
Jen si prostě zvykne na jejich nepřítomnost...

CoOl .287.

24. listopadu 2012 v 13:53 | Kix |  ▬ Styl