Prosinec 2012

//Koš [185]

14. prosince 2012 v 15:41 | Kix |  ▬ Koš
Je kolikrát lepší,
nechat dveře zavřené za tím,
kdo vás zklamal.
Pokud se znovu otevřou,
dostane šanci zklamat ještě víc,
ale nepřekvapit,
protože to,
co se stává minulostí,
není jen tak,
ale má to svůj důvod.

Dávno neznamená omluveno.

CoOl .293.

14. prosince 2012 v 15:31 | Kix |  ▬ Styl

317// Song

14. prosince 2012 v 15:30 | Kix |  ▬ TOP songs
Jo,

a od hip-hopu a všeho možného se přesuneme úplně na jinou kolej. Tohle bylo jasné že tady půjde, hned jak jsem zjistila, jak se jmenuje. No popravdě... několikrát jsem se musela zeptat spolužačky, jelikož mi to pořád vypadávalo z hlavy. Už to vím a už si to pamatuju. Jsem borka, že? :D. Ok, nechám toho... Je to jedna z mojich oblíbených, srdíčkových, která se mi zaryla hluboko. A hlavně, je to retro. Moje zlaté, neměnné, milované. Neříkej!... Kolikrát jsem to tady už opakovala? Snad tisíckrát? Přidej, to je málo. No a co jako. :D. Když ji slyším, vynoří se mi nekonečný tok myšlenek a hlavně vzpomínek. Tomu ver, brácho. Hrajou ji vždycky, když jedeme s taťkou lyžovat, hraje při cestě a já koukám z okna, jak běží krajina a přemýšlím, dumám. Někdy mám na krajíčku, když si vzpomenu na určité věci, pocity, zážitky,... ale mám ji ráda. Strašně moc, protože mi to všechno připomíná. Je to balada, taková opráskaná, s hlasem 'na háku' ovšem mající svoje jisté kouzlo. Možná se hodí i k nadcházejícím svátkům. Hodí se ke všemu. Pro mě jedna z nejdůležitějších vůbec. Písnička nejen krásná svým textem. I'll stand by you, won't let nobody hurt you. ♥

Název: I'll stand by you
Skupina/Zpěvák/čka: The Pretenders
Hodnocení: 100%


Kix

Rytmus feat. Ego-Noc patrí nám

14. prosince 2012 v 15:20 | Kix |  ▬ Texts
Tchüs,

takže dneska jsem chtěla sice překavpit zase nějakým překladem, něco anglického, francouzského, ale vůbec mě nic nenapadá. Prostě opět a zase vygumováno. Jinak jsem ale úplně chytrá :D. Ale co čekáte? Je pátek. Tuhle písničku už jsem asi dávala do TOPek, ale musí být i tady. Měla jsem pocit, že je i tady, ale nikde jsem ji nenašla :D. Zrovna dneska ráno jsem ji poslouchala cestou do školy. Volume 100% a poďme. Spící paní v autobuse, která seděla za mnou musela mít asi radost, ale doufám, že to nebylo slyšet. A i kdyby? Je to parádní song. Jeden z těch lepších, bez nadávek a vyloženě sprostých slov. I když patří vulgarita do Rytmusova repertuáru. Líbí se mi... hlavně refrén. Připomíná mi to noci, kdy nechodím brzo spát a jsem ve víru nočního života. Je to klasa. Tohle se prostě povedlo... text, melodie. Luxus. Jedna z těch moc nejlepších ♥. Yea! ...Na chvíľu dúfať, že né naposledy.

Zdroj:


KusoWka .582.

10. prosince 2012 v 16:40 | Kix |  ▬ Kus'

Logika je proti srdcu veľmi silný súper.

10. prosince 2012 v 16:40 | Kix |  ▬ Trivial crap
Čáu,

tak luxus, tento článek už píšu po druhé. Jednou se mi smazal. Jsem vytočená :D. A to jsem psala, že se mám v rámci možností celkem dobře. Ale taky jsem psala, že může být i hůř... na jednu stranu jsem docela v pohodě, ale na druhou stranu na mě něco spadne a já jsem rozmrzelá. Nemám žádné vánoční dárky, takže začíná mít strach jak to všechno budu stíhat. Jsem opravdu šikulka na to, si nechat věci na poslední chvíli. Sto bodov. Přívaly sněhu, nezdá se vám? Po pátečním luxusním zážitku z rozsvicování jsem si dneska vzala mega tlusté ponožky a bylo dobře. No ovšem ten sníh se zbláznil. Za chvilku s takovou půjdu lyžovat. Neříkám, že se netěším :-). Proboha... nemám ráda pondělky. Ještě, že už je zase za námi. Úspěšně, nebo neúspěšně? To nechám na vás. Ani nevím co budu dělat o víkendu, ale je to těžko, nerada plánuju věci předem, protože je to vždycky úplně jinak. No sranda. Celkem se divím, že jsem si dneska našla chvilku na to, se tady zastavit. Jsem na sebe hrdá, to jo :D. Plánuju dělat nový vánoční vzhled, už je na čase. Ale chce se mi snad? :D.

Přeju vám, ať ten týden nějak zvládnete,...ať vás nezasype sníh a neupadnete na ledě. Vtipná... :D. Šak to znáte. Ještě týden vydržet a příští už bude pohodový, předvánoční. Ne! Nemám dárky... prosím, nestrašit. Tak díky. Konečně jsem si pořídila adventní kalendář. Kdo jsme? Tygři! Co jsme? Tygři. Mám se fajn, a ty? :D. Tento týden bych měla dostat výplatu, snad se dočkám. Potřebuju peníze :D. S pánem :-)

Si môj Jin, ja tvoj Jang.
Kix ♥

Tumblr_m1bte0uisk1qzhsk2o1_500_large

//Koš [184]

10. prosince 2012 v 16:28 | Kix |  ▬ Koš
Zjistila jsem,
že cokoliv se stane,
jakkoliv zlé se to zdá - život jde dál a zítra to bude lepší.
Zjistila jsem,
že bez ohledu na vztah s rodiči ti budou chybět,
když nebudou v tvém životě.
Zjistila jsem,
že vydělat si na živobytí není totéž,
jako život žít.
Zjistila jsem,
že by člověk neměl jít životem s lapačkou v obou rukách.
Někdy musíš být schopná něco vrátit.
Zjistila jsem,
že kdykoliv se pro něco rozhodnu srdcem,
většinou je to správné rozhodnutí.
Zjistila jsem,
že i když má člověk nesnáze,
nemusí je mít sám.
Zjistila jsem,
že každý den musí člověk natáhnout ruku a někoho se dotknout.
Zjistila jsem,
že se mám ještě hodně co učit.
Zjistila jsem,
že lidé zapomenou na to,
co jsi řekla,
co jsi udělala,
ale nikdy na to,
jaký měli vedle tebe pocit.

CoOl .292.

10. prosince 2012 v 16:20 | Kix |  ▬ Styl

Robbie Williams-Candy

10. prosince 2012 v 16:11 | Kix |  ▬ Texts
Zdár,

tak dneska jsem vybrala zase něco anglického, na bednu, ať se můžeme dozvědět něco víc o této novince, která začala brázdit snad všechny možné hitparády. Leze ti to na nervy? :D. No jo, Robbie zase vyšel s něčím novým. A samozřejmě vůbec ne špatným :-). Patřím taky k těm zastáncům, kterým se tato písnička prostě líbí. Možná je to i tím, že je to prostě starý dobrý Robbie :D:). Nevím, prostě se mi to hodí i k Vánocům, taková melodie hravá, prostě přesně k tomu předvánočnímu shonu, předvánočnímu času. Někde jsem slyšela i "zimní" verzi, prostě tam do toho cinkaly rolničky, nevím co to bylo :D. Líbí se mi to, docela optimismus a jak jsem už psala, taková "hračička". 'Předvánočka' :D. Takže lajk... Víte, ona si totiž... myslí, že je vyrobena z cukroví ♥

Zdroj:


LOL

10. prosince 2012 v 16:06 | Kix |  ▬ Watch
Čágoš,

takže tento víkend jsem si konečně našla chvilku na to, abych shlédla nějaký ten nový film. Hledala jsem nějaké filmy pro teenagery, nějakou oddechovku, komedii, prostě něco čistě jen na pohodu. Stejně jsem u toho ke konci usla a musela jsem se dodívat na konec v neděli, ale tak to bych vynechala :D. Čekala jsem asi víc... nechci tvrdit, že by to byl špatný film, to ne, ale nevím, zkusím se ještě podívat na originální verzi, ale tento remake mě nějak neoslovil. Naopak zase Miley, ve filmu Lola a taky její filmová máma Anne, Demi More, ty se mi tam líbily, ty mě oslovily :D:-). Dobře se na ně dívalo. Ale jinak žádná sláva, taková prkotina, takových filmů vzniklo mnoho, ale tak zase vtipné, byl tam výstižný 'teenage' slovník, i když, možná to takové 'slengové' udělal jen ten dabing :D, nevim. Jakože určitě stojí za shlédnutí, ale čekala jsem víc... ale pro mě to tam hodně zachraňovala Miley Cyrus, takže pohoda :-).

Zdroj: