Leden 2013

KusoWka .598.

30. ledna 2013 v 17:28 | Kix |  ▬ Kus'

K moři, kde je záhadný měsíc.

30. ledna 2013 v 17:26 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdárek,

párek, všem ve spolek vinšuju pěkný den :D. Á já jsem neskutečně ráda, že už jsem doma. Nemohla jsem to ve svých botách vydržet. Byla to sebevražda. Už ráno jsem došla do školy a všechny moje 4 ponožky prostě promočené durch! Takže sušit na topení, než začali přicházet lidi :D. Pak jsem je musela strčit do aktovky... vůně jak nechceš! :D. Chodila jsem v papučích bosky jak ten kokot. Pak mi naštěstí jedny ponožky uschly, takže jsem si je obula. Jenže pak cesta do haly na TV, z haly a ponožky opět durch. Odpoledka ve škole a pak cesta ze školy. Myslela jsem že zdechnu. Nejhorší pocit... přelévala se ta voda ze špičky na patu v botách jako Titanic. Jinak mi konečně došly kalendáře, takže už mám svůj počet kalendářů a jsem v klidu. Už půl hodiny tady lítám jako splašená... musela jsem si nachystat věci do školy, zacvičit si, umýt si hlavu a vysušit a ještě zatopit, protože jsem byla první doma. Takže lítačka jak nechceš. Ale naštěstí už se můžu trochu uvolnit a zklidnit se. I když to moc nejde :D. Á... musím letět na FB, potřebuju s někým mluvit, takže se dneska zdá se nezastavím :D. Ještě že jsem si ráno ty články naddělala, takže teď v tuto dobu vlastně píšu jenom tenhle a strčím sem kusovku. To jsem ale kabrňák, že? Já to pořád tvrdím, že jsem ta nejšikovnější baba! :D. Dík!

V pátek valím na ten ples... mám šaty z minulého roku, což mě naprosto netankuje, protože se mi zdá, že v nich vypadám stejně nějak jinak :D. Zestárla jsem. Důchodce jak chceš nebo nechceš. To si piš, brácho! To počasí je na ojeb... ta břečka je nechutná... ty boty co jsem měla dnes, tak ty budou suché tak maximálně do příští pětiletky a to jsem ještě optimista... Přeju vám zítřejší ukončení I. pololetí fajnové :D. Ozvu se co nejdřív... nevím jestli zítra, ale v pátek určitě. Dávám si to za úkol. Čágoš, amígos.

I'll stand by you?
Kix ♥

Tumblr_mhcwnbyxux1qiuyd2o1_500_large

//Koš [200]

30. ledna 2013 v 17:25 | Kix |  ▬ Koš
Nikdo mě skutečně nezná.
Nikdo neví,
kolikrát jsem seděla ve svém pokoji a plakala,
kolikrát jsem ztratila naději,
kolikrát jsem byla zklamaná.
Nikdo neví,
kolik času jsem musela zadržovat slzy,
kolikrát jsem se cítila na dně.
Ale ne jen kvůli jiným.
Nikdo neví,
jaké mám myšlenky,
které mi zaplňují hlavu,
kdykoli jsem smutná,
jak hrozné skutečně jsou.
Nikdo mě nezná,
a to je to,
co se mi líbí nejvíc.

//News 77//

30. ledna 2013 v 17:24 | Kix |  ▬ Svět
1) News (6/10 hvězdiček )

Chris Brown se znova porval! S kým?
Po roztržce s Drakem nebo zmlácení Rihanny v roce 2009 má na svém kontě Chris Brown další "povedený večer". V Los Angeles se porval přímo na parkovišti a jednou z jeho obětí byl i stále slavnější zpěvák Frank Ocean, kámoš Kanye Westa!
Podle očitých svědků se do bitky zapojilo až šest mužů. Prvním ze všech, kdo dal ránu, však byl mladý zpěvák a jedna z jeho ran skončila i na Frankovi! Ten navíc na internetu zveřejnil informaci, že má zlomený prst a nebude se tak moct na cenách Grammy doprovázet na klavír! Tenhle výstřelek si Chris asi za rámeček nedá. Začíná se mu to pěkně kupit, co?
Jediným štěstím pro energického zpěváka je to, že v práci a v milostném životě se mu celkem daří. Album "Fortune" z loňského roku se uchytilo a Chris s ním objíždí planetu (nedávno byl třeba ve Frankfurtu) a zamilované jsou do něj hned dvě půvabné ženy - Rihanna a Karrueche Tran!


•Ximena Duque•

30. ledna 2013 v 17:24 | Kix |  ▬ People
Zdroj:

http://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/ximena-duque/O649189-5e7e9.jpg


Mr.Big-To be with you

30. ledna 2013 v 17:24 | Kix |  ▬ Texts
Zdár,

v pondělí jsme byli se školou na výchovném koncertě. Čekala jsem nudu, nebo nějaké klarinetisty flusající do prvních řad na děcka :D, ale byla jsem docela překvapená, když došli dva slováci ve středním věku a začali hrát moje oblíbené staré oldschoolové pecky. Sice jich nezaznělo moc, ale ty, které mám ráda určitě :-). Proč to říkám? Mimojiné, zazněla tam i tahle. Vlastně mi dopomohli konečně zjistit od koho je a jak se jmenuje. Dodatečně dík, protože já ji znala, ale byla to jediná písnička, kterou když hráli, nemohla jsem vyblakovat od koho je. :D. Ale už to vím. Juch! Líbí se mi, je to taková "cestovatelská". Prostě když ji slyším, mám pocit, že jedu v autě a okolo mě běží čas, život, zážitky. Prostě krajina a všechno ostatní. Připomíná mi léto, takovou nenucenou pohodu... naprostou volnost, neřešit hovna. Je to tak i odzpívané. Všem kdo nezná doporučuju poslechnout. Pohodička, kámo. I'm the one who wants to be with you... ♥

Zdroj:


CoOl .308.

30. ledna 2013 v 17:24 | Kix |  ▬ Styl

KusoWka .597.

26. ledna 2013 v 9:49 | Kix |  ▬ Kus'

Nelžu očím, které mě vidí srdcem.

26. ledna 2013 v 9:43 | Kix |  ▬ Trivial crap
Tak,

konečně jsem se dneska dobrala ke konci s přidáváním článků :D. Už jsem trochu v časovém skluzu, takže jsem krapet nervózní, ale to bude dobré. Uklizeno už mám, takže to je cajk. Ha! :D. Zbývá umýt si hlavu, doučit se anglinu a musím si taky nalakovat nehty :D. Pak budu v klidu a budu moct přemýšlet co budu dělat dál. Taky bych měla dostat večer výplatu, nějakých pár keshů, tak jsem zvědavá co z toho bude :D. Ani nevím co budu dělat... asi půjdu ven, chtěla jsem bobovat, ale je tam teda mega sviňská zima :D. Konečně jsem se taky dobrala k tomu, abych udělala nový dess. Není to teda úplně podle mých představ, ale konečně to tady trochu svítí. A není tady jenom ta černá. To se mi na tom líbí asi nejvíc :D. Mám nejspíš pokažený mezerník... dneska jsem si totiž čistila klávesnici a musela jsem pár tlačítek vyhodit, abych to mohla pořádně očistit. Byl to mega humáč, asi 5 let nečištěné, takže tyvole si to dovedete představit snad :D. Ale nějak jsem tam asi něco podělala, protože mi nejdou skoro dělat mezery a to mě štve. :D. Ale tak co, stejně plánuju koupit novou klávesku, takže to bude pohoda lahoda, protože tohle už teda moc dobře vyčistit nešlo ani za kokot. :D. Zítra máme teda službu na tom vleku, tak už se celkem těšinguju, chňo.

Á je to asi konečně první neděle, co vím určitě, že bude co dělat. Jen doufám, že nebude taková klendra jako dneska, nebo včera. To bych si asi moc nezalyžovala. To by mě jako teda nasralo, jako vždy :D, jak dneska ten podělaný mezerník :D. Třeba se odnaučím chodit na PC, když mám mezerník v čudu :D. Příští týden v pátek jdu na ples, přetáčí se mi žaludek... ještě jsem si nezkoušela šaty, ale hlavně, že už mám vstupenku :D. Taky je pololetí... nou koment. Ale jsem spokojená... dvě dvojky a jedna trojka z matiky? Čekala jsem 4. Luck jak sviňa! Luxury pro mě, na to, že jsem v druháku.

Na srdci záplata...
Kix ♥

Tumblr_mh84fk0qfs1rk378po1_500_large

//Koš [199]

26. ledna 2013 v 9:30 | Kix |  ▬ Koš
Stála jsem na mostě a koukala,
jak plyne řeka.
Na druhé straně někdo stál,
a házel listy do vody.
Jeden po druhém plynul po vodě.
Uvědomila jsem si,
že to jsou vlastně jednotlivé okamžiky,
situace, chvíle...
Žádná věc se neopakuje víckrát,
než jednou.
Jedno skončí, odpluje a připlave další.
Jedno skončí, nové začíná.
Pak už listy přestal házet.
Už to skončilo.
Jistá je jen smrt.