Březen 2013

KusoWka .620.

31. března 2013 v 8:25 | Kix |  ▬ Kus'
Tumblr_mewssmtkxj1ryor4ro1_500_large

O půlnoci není správný čas se smát.

31. března 2013 v 8:25 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdar a sílu,

to jsem trochu přehnala. V měsíci březnu vydaných článků okolo 90? Jak se to mohlo stát? :D. To se mi zatím ještě nikdy nepodařilo... asi je vidět, že jsem trochu zamakala. Ale nevím jak to bude dál. Pochybuju, že když začne bývat teplo, že tady budu vysedávat. Vlastně... možná teplo ani nezačne, takže tady budu často :D. Venku je teda dneska pěkný hnus... prší a sněží dohromady. Fučí severák jak nechceš. Taková paráda až to bolí! :D. Nechce se mi do školy... sice ještě zítra, ale i tak, už se blíží nástup... vůbec se mi nechce. Asi i proto, že tohle jsou poslední prázdniny v tomhle školním roce a to je teda dost tragické. Zítra začíná duben, takže budu zase makat odznova, aby tady bylo aspoň těch 50 článků za měsíc. :-D. Ani jsem nepočítala, že bych se dneska stavila, ale vzhledem k tomu počasí mám docela dost času, takže co mi "zbývalo" :D. Podívám se dneska na nějaký film a večer na tah. Je koncert Iného Kafe, takže tam nebudu chybět. I když se mi nějak přestává chtít :-D. Včera v Třinci vybojovaná výhra, super hokej... uvidíme co dnes. Už jsem natěšená, doufám ve výhru, i když to bude o hodně těžší než včera. A v úterý? Domácí zápas. Takže 100% účast!

Co jiného? Měnil se čas, to je informace za sto bodov :D. Zdar jak sviňa :D. Jezuus vůbec nevím co budu dělat zítra... asi se psychicky chystat na start do školy. Jsem šťastná přešťastná. Juchů. Měli bychom jet k tetě, ale mně se moc nechce... takže doufám ve svůj "vyvlékací" um... radši bych podnikla něco jiného. Uvidíme. No, snad ten koncert dneska bude stát za to a vydaří se to. Mějte se, brzo se zas ukážu :-).

Lapání po dechu v pavučině lží...
Kix ♥

Tumblr_mjqx3x1lvo1s3ixtso1_500_large

//Koš [222]

31. března 2013 v 8:11 | Kix |  ▬ Koš
Nikdy nemôžeš spraviť dvakrát
rovnakú chybu.
Keď už to spravíš druhýkrát,
nieje to tvoja chyba,
ale tvoja volba....

I když není cesty zpět,
a Ty nemůžeš začít znovu,
můžeš začít tam,
kde právě stojí,
a můžeš si zvolit nový konec.

True 21'

31. března 2013 v 8:00 | Kix |  ▬ True story

CoOl .330.

31. března 2013 v 7:58 | Kix |  ▬ Styl

The Script-Six degrees of separation

31. března 2013 v 7:56 | Kix |  ▬ Texts
No,

takže začnu klasickou verzí, jak jsem na tuhle písničku přišla :D. Hledala jsem nějaký originální název pro článek a tak jsem procházela různé překlady písniček až jsem se zastavila i u téhle. Navíc je momentálně v TOP žebříčku, takže nebylo nijak zvlášť těžké ji objevit. Znala jsem ji. Nejsem si jistá, jestli jsem ji nedávala už do TOPek :). Zalíbila se mi.. jak textem, tak i melodií, zpěvem... The Script mám ráda, hlavně pro jejich pecku Hall of fame, kterou natočili s Will.I.Amem :-). Tu zná určitě každý! Tahle je sice o něco méně "populárnější", za to je ale opravdu povedená. Je jiná než Hall of fame, to je jasné, ale je úžasná... Taková pohodovka, kytarovka, relax, vzpomínky. Tak jako plyne život. Emotivní, je vidět, že v ní je "něco". Amazing song :-)

Zdroj:


○Kristin Kreuk○

31. března 2013 v 7:48 | Kix |  ▬ People
Zdroj:

http://imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/kristin-kreuk/O20461-def4.jpg


Extáze

31. března 2013 v 7:36 | Kix |  ▬ Watch
Ahoj,

no tak jsem se rozhodla včera, že se zase na něco podívám, když mám tu kopu filmů uložených. Ale stejně mi to bylo k ničemu, když jsem v půlce filmu usnula,... takže vůbec nevím jak to bylo dál a jak to pokračovalo a jak to skončilo, takže z celého filmu docela prd :D. Nevadí, i přesto to tady šupnu a dodívám se na to někdy příště :D. Možná i dneska... a nebo někdy dodatečně... až zas bude čas a nebudu u toho usínat :D. Začínalo to celkem dobře, takovéto filmy nějak nemusím, kde jsou takoví ti mafiáni a všelijací dementi :D, ale jak se jedná o tématiku "drogy", tak mě to zajímá. Mám ráda takové filmy, je to víceméně autentické a ani moc přikreslené. Nevím jak se to vyvíjelo po začátku, protože pak jsem už měla zavřené oči, ale začátek se mi líbil. Rozbíhalo se to dobře, docela vtipné momenty :-). Sama jsem na ten film nepřišla, četla jsem o tom něco v časopise a tak jsem se nechala inspirovat. Uvidíme až se na to dodívám. Ale určitě i tak všem doporučuju :D. Začátek byl faň a pochybuju, že by se to v půlce filmu zkazilo... :-)

Zdroj:


KusoWka .619.

29. března 2013 v 9:48 | Kix |  ▬ Kus'
http://bridgetehemann.files.wordpress.com/2012/05/bologna-2012-04-28-at-16-58-23.jpg?w=950&h=633

Je mi líp jako nikdy a můj život je v pořádku.

29. března 2013 v 9:46 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdárek,

párek... tak jsem zase tady. Těšíte se na Vánoce? Já strašně, zítra začneme zdobit stromeček a začneme na něj věšet Velikonoční vajíčka. Vítejte v realitě. Je 29. března dopoledne a sněží, sněží, je -1°C a za chvilku se s takovou bude dát lyžovat. Dne 20. března začalo jaro a od té doby sněží a mrzne. Tak to teď chodí. Máte radost? Prožijeme 3. měsíce zimy a další dostaneme jako bonus zcela zdarma! No není to úžasná nabídka? Nekupte to! Nabídka ušitá na míru pro všechny z nás! Takhle se obchoduje. Ok, konec "vtipkování"... škoda, že je to hořká pravda. Děsně mě tohle počasí sere, to už se nedá. Není nikdo, kdo by na to nenadával a já se ani nedivím, je to fakt na přes držku. Jinak se mám docela fajn, i když jsem zklamaná ze středečního hokeje. V úterý to byla paráda, ale ve středu propadák. Navíc nám zranili nejdůležitějšího hráče, mojeho milovaného Honyho, takže se začínám soboty a neděle obávat. Musíme urvat alespoň jeden zápas, což se stává těžším a těžším. Nenastoupí ani dva další docela důležití hráči, ale ti se vrátí. Hony má odehráno do konce sezóny... a to je největší ztráta. I tak doufám, že to zvládneme! Všichni věříme :-).

Změnila jsem vzhled blogu do lehce růžové. Růžová se mi začala v poslední době líbit, nevím proč :-D. Jsem divná. Černá, růžová, bílá a občas modrá... v poslední době jsem až nějak moc divná :D. Docela se mi tento vzhled líbí, asi víc než ten předešlý, ale pořád nejsem tak nějak spokojená. Užíváte si prázdnin? Já vůbec nevím co budu dělat... jako obvykle. Gratuluju si. Sobota, neděle v TV hokej. Tak určitě! Dneska film a zevling? Nečekaně? Uvidíme... užívejte si volna. Zase se brzo ozvu. Čůs z púti, kámošové. :-D

Dostat se lehkomyslně do světel hvězd.
Kix ♥

Tumblr_mkexndfpnm1s6feevo1_500_large