Duben 2013

KusoWka .629.

28. dubna 2013 v 6:08 | Kix |  ▬ Kus'
Large

//Koš [231]

28. dubna 2013 v 6:08 | Kix |  ▬ Koš
Chlap občas čeká,
že žena udělá první krok.
Stojí pár metrů od ní,
dívá se a uvnitř si velmi přeje,
aby za ním přišla.
Ona ale nepůjde,
protože pokud se žena 4x podívá,
1x se nenápadně usměje,
tak už svůj první krok udělala.

To čo je pred nami,
a to,
čo je za nami,
sú len drobnosti v porovnaní s tým,
čo je v nás!

True 30'

28. dubna 2013 v 6:08 | Kix |  ▬ True story

CoOl .339.

28. dubna 2013 v 6:08 | Kix |  ▬ Styl

343// Song

28. dubna 2013 v 6:07 | Kix |  ▬ TOP songs
Čágo bélo,

tak na tuhle písničku jsem teprve přišla včera, heč. Trošku mě štve, že už byla vydána někdy na začátku dubna a já jsem o tom nevěděla :D. To je bordel! Našla jsem ji na FB, dávala ji tam jedna koza, takže jsem ráda, že ji tam kozena dala :D. Je naprosto moc, nejlíp dobrá. To teda yes :3. První se mi moc nelíbila, myslela jsem, že bude o ničem, ale pak jsem si ji poslechla celou a uá. Suvereno mě prostě nemůže nikdy zklamat, i když bych si to někdy bláhově myslela. Neni možno. Vážně je moc mazec. Líbí se mi text, i ta hudba. Je to taková kolotočářina, párty rap. Nevím jak to nazvat, ale je to melodické jako prase a to se mi moc líbí. Sto bodov aj dve sto. Naprosto nenucená, rytmická pohodovka. Dovolím si tvrdit a zařadit ji jako jednu z nejlepších od Suverena. I když u těch "nej" je docela velký seznam. Budu se opakovat, ale... tohle se povedlo :-). Sluníčko, jaro, konec dubna, začátek května, blížící se léto a tahle písnička? Moc nejlepší kombinace. Alespoň for me. Odporúčám poslechnout si :-). Poďme zas zastaviť čas vnímať čas tak ako keď sme boli deťmi... Do nového týdne se špetkou optimismu. Lásku, vrát'te svetu mier a lásku... Tak jak to máme rádi ♥.

Název: Vráťme svetu lásku
Skupina/Zpěvák/čka: Suvereno feat. Patricia
Hodnocení: 100%


Kix

Úplně down, jak na jaře sníh.

28. dubna 2013 v 5:59 | Kix |  ▬ Môj svet
Mír s Váma,

hou tak to už je pěkně dávno, co jsem tady něco vkládala. Přitom jsem si dala předsevzetí, že tady budu přispívat minimálně dvakrát, třikrát měsíčně. Slibotechna. Ale já dávám základní info do craps, takže to vyjde nastejno, jestli shrnu tři dny v krátkém článku nebo shrnu dva, tři týdny v dlouhém článku. Tento článek píšu od včerejška, protože u nás byly od pátku sestřenky a tak jsem využila vždycky nějaké chvilky, kdy jsem byla sama a měla jsem čas. Takže to bude takový článek "rozdvojená osobnost" :D. Před tím, než jsem začala psat tohle "lejstro" jsem měla hafo nápadů a novinek, s kterýma bych se mohla pochválit, ale teď tak nějak zjišťuju, že toho asi moc nebude... Jak jste si asi už všimli je tu nový vzhled. To už jsem zmiňovala v crapech taky. Nejsem s ním zas až tak spokojená, budu se snažit uděla přes květen nějaký nový. Ale moje lemrovost nezná mezí, takže tak 50 na 50.

V květnu mi taky začne praxe... sice až ke konci, ale už se docela těším na 10. dní bez školy. I když to bude zase makačka jak nechceš. Ale aspoň bude nějaká změna. V pátek jsme ve škole měli tělocvik, zrovna v pravé poledne, pařilo slunko jako blázen, já černé 3/4 ťáky a triko a učitel nás nechal běhat kilák. Měla jsem největší radost, hlavně, když se pak po těláku musíte vracet do školy ještě na dvě hodiny. To je panečku luxus. Myslela jsem, že zdechnu. Klimbala jsem na lavici. Příští týden jdeme naštěstí jen v pondělí a v úterý, pak je první máj a čtvrtek, pátek máme ředitelské volno. Jupíjou. Vsadím se, že bude hnusně a bude chcát. Tak jak to máme rádi. :-) Už si plánuju co bych mohla dělat :D. Už si to plánuju nějakou dobu :D. Plánování je moc hezká činnost... horší jak skutek utek'.//News 82//

28. dubna 2013 v 5:59 | Kix |  ▬ Svět
1) News (5/10 hvězdiček )

Šílenství okolo Justina Biebra ve Finsku!
Původně měl být článek o kanadské popstar na téma "drogy v tour busu". Informace se ale během dne natolik různí, že jsme se rozhodli do této kauzy zatím nijak nezasahovat a neinformovat o ní. Noční problém ze Švédska ale dnes "vynulovala" mánie ve finských Helsinkách! Hlavní město Finska se "vybarvilo" a nabídlo stovky Beliebers v ulicích. Večer to bude v Hartwall aréně síla. Justin je ve Finsku velmi populární, což si uvědomily i některé školy a dnes daly některým dětem den volna! Volno kvůli koncertu? No, kdo by nechtěl! Sice nešlo o žádné prázdniny, ale s omluvenkou od rodičů mohli Beliebers vyrazit pryč a užít si den třeba u hotelu, ve kterém je Justin ubytovaný nebo čekáním před halou na otevření. "Justin Bieber určitě není dostatečným důvodem na to, abychom dnes zavírali školy. Přeci nedáme dětem prázdniny proto, že tu má někdo večer koncert. To je šílené. Je to ale samozřejmě na řediteli, jestli studenty uvolní nebo ne," nesouhlasil s rozhodnutím jiných ředitelů Markku Keijonen, který žáky neuvolňoval.


KusoWka .628.

25. dubna 2013 v 17:01 | Kix |  ▬ Kus'
Large

Tam kde je touha, bude i plamen.

25. dubna 2013 v 16:59 | Kix |  ▬ Trivial crap
Já vím,

jsem děsný člověk, dlouho jsem se zase neozvala. Tento týden byl ale docela zabijácký, vůbec jsem nestíhala. Omluvíte mě? :D. Za odměnu jsem nastavila nový vzhled, i když to není žádná sláva, aspoň je trochu změna :D. Po neděli jsem byla trochu zdrblá, smutná, zaseknutá... kdo viděl ten neskutečný zápas, musel přát vítězství Ševcům a nejen za ten výkon nedělní, ale celkově. Děsně mě to mrzí, ale i druhé místo je skvělé. Ten zápas byl doslova a do písmene famózní. Myslela jsem, že si ohryžu nehty i s rukou... a poslední vyrovnávací gól, kteý padl 10 vteřin před koncem zápasu? To byla atmosféra jako prase. K zbláznění, ale ke skvělému zbláznění. I proto mě moc mrzelo, když to nakonec dopadlo na druhé místo :-/. Ale s tím nic už neuděláme, bohužel. I tak patří celému týmu velký dík, kam to dotáhli. No k dalším věcem... zvládla jsme čtvrtletku z matiky, sice nevím ještě jak, ale byla to moc teamwork :D. Nejlepší písemka... a včera večer jsem byla v Metru a byli tam hokejisti, heč :-P. Honejsek, Holík, Matějíček, Kotvan, Urbanec, Fořt, Kuba Sedláček, Pavel Sedláček, Šlahař... mám fotky sice jen z některýma, ale happy jak tři grepy.

Hlavně za Honyho... toho já možu. Sice se mi tam jedna kozena smála, jak se mi může líbit, ale já ho mám prostě ráda. Jeho hokejové výkony a všechno dohromady. Ble aby ses neroztekla. Tak je to jednička no a coo, no a coo :D. Zítra jsem měla někde na zábavu, ale nakonec to padá, uvidíme co vymyslíme. Zatím jsem plná dojmu z včerejší "párty-hárd". I když jsem byla jak kůl. Nic jsem nevěděla. A Holas ten byl jak dekl... slavíme druhé místo. Jsem ráda, že jsem tam mohla být. Loučím se. Ozvu se zase brzo, dneska mi tak krátký článek nestačí :D. Fajn pátek, hoši :D.

A čas to dělá těžší...
Kix ♥

Large