Květen 2013

KusoWka .638.

27. května 2013 v 7:48 | Kix |  ▬ Kus'
Large

Slunce zapadá, hvězdy vychází. A vše co je teď, se počítá.

27. května 2013 v 7:48 | Kix |  ▬ Trivial crap
Ahoj,

máte se? Zase další pondělí, konec května se blíží :-). Startujeme poslední týden a pak už jen červen a prázdniny. Pcha. Optimismus jak nechceš. Hlavně ten červen, ten je vždycky "mega" optimistický. Jak nám učitelé naserou písemek a testů co se do nás vejde. Moc se těším. A teď po praxi, to bude žůžo labůžo. No nechci to vidět. Radši bych zůstala na praxi, i když si stěžuju, že je toho moc :-D. A že jsem unavená a bla bla. To už jsem psala asi tak dvěstakrát. Pár lidí se ptalo kde jsem na praxi, takže jsem v supermarketu ve Zlíně. Ono se řekne, že je to v supermarketu asi brnkačka, že jenom doplňuješ zboží a furt dokola, ale kdo nezažil, tak ten opravdu nepochopí :-). A taky se to liší tím, v jakém supermarketu jste zaměstnaní. Kvalita poskytovaných služeb je též důležitá. No konec debaty o práci. Dneska jsem tam nemusela, protože jdu k zubařce. Jdu až ve středu, takže trochu oraz. Juch. V sobotu se chystám na akci, ta na kterou jsem chtěla, tak tu zrušili, protože to obec zakázala :D. Kokotism. Tak jak to u nás chodí :D. Takže jdu na tu, co se nabízela jako druhá varianta. Docela mi je to jedno, lidi co měli být na té první (teď už zrušené) akci se přesunou na tu druhou, takže pohoda lahoda. Akorát se docela bojím, že bude kosa, takže jsem se rozhodla, že se nebudu nijak zvlášť "vyoblékávat". Tak padesát svetrů :D. To hřiště je u potoka a z tama jde chlad i když je 16°C večer. A kór teď, když bývá v noci jen 3-5°C. Blah. I dneska ráno byla kosa, vůbec se mi nikam nechce.

Už jsem se dohoupala k tomu, abych udělala nový vzhled, ale dám ho tady asi až příští týden, nebo nevím kdy. Tento týden ještě nechám tenhle starý a pak se uvidí. Chce to změnu, ale má to ještě čas :D. No každopádně na začátku prázdnin plánuju určitě ještě jinší, nový než je ten co mám vyrobený, takže tak. Za chvilku pádím k té zubařce, moc se mi do té kosny chce. Celá natěšená :D. Takže si užívejte poslední květnový "mega teplučký" týden. Topíme o sto šest :D. Ozvu se bro'. Čígo rígo.

Noc se ochladila. Nechci to tady skončit.
Kix ♥

Large

//Koš [240]

27. května 2013 v 7:32 | Kix |  ▬ Koš
Často říkáme:
"Nemám tě ráda"
a přitom on v srdci stále je.
"Nenávidim tě"
a přitom tomu sami nevěříme.
"Už nikdy"
a přitom chceme, aby se to opakovalo.
"Zapomněla jsem na tebe"
a přitom na něho myslíme dnem i nocí.
"Vymazala jsem si tvoje číslo"
a přitom ho máme stále zapsané v hlavě.
A nedokážeme říct "Miluji tě",
protože se bojíme odpovědi.

True 39'

27. května 2013 v 7:32 | Kix |  ▬ True story

CoOl .348.

27. května 2013 v 7:32 | Kix |  ▬ Styl

348// Song

27. května 2013 v 7:32 | Kix |  ▬ TOP songs
No,

dneska nepůjdeme nikam daleko. Zavítáme do končin našich slovenských sousedů. O tom, že je Kristina jedna z nejlepších aktuálních slovenských zpěvaček snad ani mluvit nemusím. To je docela jasné. Ona a Zuzana Smatanová se mi do podvědomí dostaly nejvíc, pokud nepočítám ještě Nicol nebo Dominiku Mirgovou. Ale dneska se budeme soustředit na moji jmenovkyni, Kristinu. Tuhle písničku jsem objevila náhodně, když jsem se v týdnu chystala do práce, ráno jsem měla trochu času, tak jsem zašla na YouTube a procházela různé singly. Upoutal mě název, tak jsem klikla a časovaná bomba. To ráno jsem ji poslouchala snad 300x a v práci si ji pak celý den prozpěvovala. Už ji mám i na mobilu a každý den mi nejednou zní v bednách. Co k ní říct? Líbí se mi melodie, text, je to celkově taková pohodová, melodická písnička, která v sobě nese určitý optimismus a sladkost stejně jako je sladce roztomilá její zpívající. Jemná písnička, lehce romantická, rozverná tak jako mi přijde Kristina. Za mě ano :-). Srdíčková písnička for big heart ♥. Už sa mi zdalo že si preč a nikdy mi to nepovieš. Keď sa to stane stane sa, na našich tajných adresách. Nikto sa nesmie dozvedieť, ako sa z úľa kradne med...

Název: Zatvárám oči, objímám
Skupina/Zpěvák/čka: Kristina
Hodnocení: 100%


Kix

Debbi-You take me there

27. května 2013 v 7:31 | Kix |  ▬ Texts
Ano,

už je to tak. I na novinku od Debbi se dostalo. Myslím že textem to nekončí :-). Půjde určitě i do TOPek. Když jsem četla, že Debbi vydává nějaký nový pomalejší singl, ani jsem ho neposlouchala, začátek mě nijak neuchvátil a tak jsem to vypla a dál to neřešila. Pak jsem ho slyšela několikrát v rádiu a říkala jsem si, co to je za písničku :D. Pak jsem pochopila, že mě Debbi opět "přesrala". Luxusní písnička, líbí se mi její naprosto skvělý hlas. Je to něco jiného, než tady kdy bylo. Líbí se mi ta písnička prostě celá. Melancholie, takové upršené počasí se k tomu songu docela hodí. Opravdu kus odvedené práce, ta písnička je na jedničku. A text? Ani nevzpomínám. A vím, že přijdeš zkrz problémy, kterými mě provedeš. ♥

Zdroj:


○Molly Sims○

27. května 2013 v 7:31 | Kix |  ▬ People
Zdroj:

http://www.1920x1200.net/posts/wp-content/uploads/2011/08/molly_sims_1920_1200_01sep2011.jpg


KusoWka .637.

23. května 2013 v 17:44 | Kix |  ▬ Kus'
Large

Už sa mi zdalo že si preč a nikdy mi to nepovieš.

23. května 2013 v 17:44 | Kix |  ▬ Trivial crap
Ahoj,

a všem s pozdravem, únavou zdechám :D. Ne kecám, už jsem se trochu probrala, někdy mě to bere o půlhodinové přestávce na praxi (nebo spíš v práci :D), jindy spíš v buse nebo v autě. Mikrospánky :D. Takové malé... je to jako v tom hororu Noční můra v Elm Street, kdy se snažili ze všech sil neusnout, tak to bylo ještě horší a když pak usli, tak je "to" zabilo. Mě sice nic nezabije, ale usínat bych neměla. Praxe? Možná tak leda ta noční můra v Elm Street. Ale nestěžuju si, je to na způsob toho, co bylo minulý rok a je to jako brigáda. Co doma nebo ve škole, takhle jsem aspoň mezi jinýma lidma, mezi zákazníkama a čus :-). I když je to na praxi až moc velká makačka. No, co, nevyberu si :-). Ale popravdě zase to na mě dopadá, prostě jsem unavená. Už se těším na víkend až si chvilku lehnu a nebudu se muset pořád zvedat a ohýbat a něco potahovat a všecko okolo a koukolem a dokola. Aspoň, že je hnusně. Takhle mě nemrzí, že odpoledne spíš prolemruju, když přijdu domů. Jsme vůbec ráda, že jsem se dokopala napsat článek. Zítra se chci ještě podívat po obchodech, takže plánuju končit dřív.... doufám, že mi to vyjde líp jak dneska. Dneska jsem chtěla odejít už ve 12 odešla jsem 13:15 a tak tak jsem stíhala bus. A to jsem ještě musela utíkat jak šílenec.

Pohoda lahoda. Na víkend zatím ještě nemám nic v plánu a ani to nevypadá, že bych překypovala nějakou aktivitou. Budu ráda, když se vyspím :D. Ok, kecám. Stejně budu vstávat brzo :D. Ale v 2:40 jako tento týden určitě ne... to je i na mé brzké stávání moc. Ble. Zatím žádné večerní plány na tento vík nejsou. Příští týden jsou nějaké zábavy, jak jsem už třistapadesátkrát psala , takže se někde půjde. Tento pracovní týden završím výhledově tím, že budu v sobotu i v neděli relaxovat na kanapi :D. Leda by mě někdo někam pozval, to by nebyl špatný nápad :D. Jinak proč se každý jmenuje Ondřej? V poslední době na toto jméno narážím podezřele často. Just do it!

Letíme ríšou krásnych tém.
Kix ♥

Large