Červenec 2013

KusoWka .657.

29. července 2013 v 13:33 | Kix |  ▬ Kus'
girl | Tumblr

Nic nemůže zabránit těm slzám samoty.

29. července 2013 v 13:33 | Kix |  ▬ Trivial crap
Čáu,

cha, dneska jsem nakonec vyškemrala volno. Po včerejšku bych ani nezvládla něco dělat. Ale tak zítra už mě to čeká až do pátku, už nehrozí žádné volno, no. Zvládnu to. Věřím si, že to do toho pátku dodělám. Přece nejsem žádná máčka. Já z toho mám trauma jak nevím z čeho. V sobotu jsem se vrátila ve 2 ráno, to už byla vlastně neděle :D. Pak jsem vstávala před 5 hodinou, abych se stihla nachystat a vzpamatovat. Jeli jsme totiž ráno na křtiny, bylo asi 100 000°C ve stínu. Bylo to úžasné! Byli jsme tam až nějak do 14 odpoledne a pak jsme jeli (konečně) domů. Já nemám nic proti takovým akcím, ale v takovém horku... koho by to bavilo? Se sestřenkou jsme tam odpadávaly, ale vážně naprosto bomba :D. Ale jinak je celkově docela horko, nemyslíte? :D I dneska... bojím se, že zas přijdou bouřky jako kráva, člověk se zas bude bát, že mu spadne od těch ran barák na hlavu. Luxus! Včera večer jsme byli ještě u babičky, s taťkou jsme se šli projít i na přehradu, lidí mraky, nevím kde se to všechno nabralo :D. Rekreanti! :D U babičky jsem pak usínala za stolem. Radši jsme jeli dom :D. Dneska mám takový relax day, stejně je zase vedro jak nechceš, tak co velice dělat.

V sobotu bylo na zábavě asi tak 10 a půl lidí. Stejně tady o tom nechci moc psát, protože si blog čtou lidi, kteří nemusí vědět všecko. Takže na to kašlu :D. Dopadlo to docela fajn, ale zas mi je smutno a no konec. Radši bych to vynechala, bez komentáře. Zdá se mi, že se zase všechno nějak blíží pryč... daleko ode mě. I'm lonely. Nečekaně. Já už chci pátek a konec práce, nikde se mi nechce, ale nejsem lemra, že jo. Pf. Krásný týden... ozvu se, pokud přežiju :D. Možná spíš až v srpnu :D.

Nothing compares 2 u!
Kix ♥

dream, dare, live my dear. | via Tumblr

//Koš [259]

29. července 2013 v 13:33 | Kix |  ▬ Koš
Občas má člověk pocit,
že se potřebuje ze všeho vyplakat,
vyřvat,
dostat ze sebe vše,
co je třeba a možná i přijít na to,
že je na čase se změnit...

Za každou minutu rozčilení,
ztratíte 60 vteřin radosti.

True 58'

29. července 2013 v 13:33 | Kix |  ▬ True story

CoOl .367.

29. července 2013 v 13:32 | Kix |  ▬ Styl

356// Song

29. července 2013 v 13:32 | Kix |  ▬ TOP songs
Tak,

dneska to byla další jednička a jasná volba. O této písničce už jsem četla, když jsem hledala písničky od Kerndlovky. Zahlédla jsem ji v seznamu, ale nijak jsem jí nevěnovala pozornost. Řekla jsem si, že si ji pustím až bude čas. Čas nastal minulý pátek :D. Ze začátku jsem s ní teda odvařená nebyla. Vlastně se mi vůbec nelíbila, taková divná, text o ničem, hudba nic moc. Ale nevím co se to se mnou stalo, prostě jsem si ji stáhla a naprosto mě dostala. Pořád si ji pouštím, pořád si ji vyzpěvuju. Jeden pán to pod písničkou v komentářích napsal výstižně: "Co všichni kecáte, po druhém poslechnutí si to už všichni beztak stejně prozpěvujem, tak jakýpak propadák." Nevěřila jsem mu, chtěla jsem oponovat, ale ten člověk měl pravdu :D. Ano, přiznávám s klidným srdcem... je to totální kravina. Nic neříkající písnička. Text je úplná blbost, nedávající smysl. Hudba ujde, ale žádný zázrak. Video je snaha o roztomilost a hezkost. Celé je to big, big faux pas. Stupidní párty... spíš by měla zpívat stupidní písnička :D. Ale i přes tohle všechno jsem se do ní zamilovala. Prostě se mi i přesto líbí. Nevím proč. Ale je to tak nakažlivé, až to není hezké :D. Takže kašlat haters, mně se to prostě líbí a je to funny! Je potřeba smích a radost ze života. Za mě prostě lajk :). Happy birthday! :*

Název: Klišé z plyše
Skupina/Zpěvák/čka: Tereza Kerndlová
Hodnocení: 100%


Kix

○Kate Beckinsale○

29. července 2013 v 13:32 | Kix |  ▬ People
Zdroj:

http://images6.fanpop.com/image/photos/34500000/Kate-Beckinsale-kate-beckinsale-34525637-500-313.jpg?1375097708359


The encounter

29. července 2013 v 13:31 | Kix |  ▬ Watch
Ano,

i dneska je to úplně o něčem jiném, než jsme zvyklí :-). Žádný horor, romantická komedie ani nic takového. Opět bych poprosila nevulgarismy, protože nejsem zastáncem komentářů těch, kterým se víra a církev zajídá. Asi jako předtím, když jsem psala... nějaká úcta by být mohla. Když se mi něco nelíbí, okej, ale slušně. Každý si žije život jaký chce a každého je to věc. Není to věc druhých :-). Film mě opět dostal, zase další tip od kamaráda a musím mu poděkovat. Moc hezký snímek, opravdu mě chytl za srdce a zase mě donutil o všem přemýšlet. A zase toho mám plnou hlavu a zase nad tím budu nějakých pár dní dumat. Četla jsem krásný názor a dovolím si ho použít... Je to přesně tak - Pokud se vám osoba Ježíše Krista nikdy nevryla do paměti, nebo ji nemůžete snést či snad nechápete, co to vlastně na tom Ježíšovi ti křesťané vidí, tak tento film vám zaručeně dá, na dnešní dobu, srozumitelnou odpověď, proč je Ježíš tak důležitý nejen pro křesťany, ale i pro každého člověka... A prostě se mi nelíbí diváci urážející sprostými výlevy svým nevymáchaným jazykem. Je to film pro všechny, kteří jsou někde jinde jak životem tak i prioritami ;-).

Zdroj:


KusoWka .656.

27. července 2013 v 6:07 | Kix |  ▬ Kus'
my-your-our-love | via Tumblr

Život je hra pro všechny a láska je výhrou.

27. července 2013 v 6:06 | Kix |  ▬ Trivial crap
Vitaj z púti,

tak je tu zas další víkend, poslední červencový. Příští týden už bude srpen. Už to tak bude. Uteklo to jako voda, ani jsem se nestihla nadechnout. Tak jako vždy. Nenadějeme se a je tady zase září, zase škola, smutné všední dny, zapisování do sešitů, "nenápadné" taháky, lístečky, zatahování hodin, pitomé výmluvy, prospané hodiny, stresy z testů a zkoušení a já nevím co všechno ještě. Vstupní bránou do třeťáku. Boj o místo do čtvrtého ročníku se odpočítá od začátku tohoto školního roku... budeme se snažit všichni dostat k maturitě, do čtvrťáku. Kdo zůstane před branou čtvrťáku? Vlastně si to ani neuvědomuju, že jdu po prázdninách UŽ do třeťáku. Nechápu to. Kam zmizely ty roky? Kde jsou ty časy kdy jsem chodila do školy bez starosti a šťastně naivní? Už to odvál čas a už to nikdy nevrátí... melancholie. Asi se začíná blížit podzim :-). Jsem tak moc ráda, že máme zase permice na hokej, ani nevíte jak. Podzim je potom o něco lepší, optimističtější, pohodovější. Drží mě to hodně nad vodou. Asi bych se jinak utápěla nevím v čem... bylo by mi na nic. Takhle mám motivaci a nejen hokej mě bude držet. Plánuju toho víc... nesmím usnout na vavřínech :-).

Celý týden byl divoký, ale příští bude horší. Čeká mě poslední "zátah" týden. Budu makat jako brok :-). Pondělí - pátek. Bude to moc. Vůbec se netěším, ale jediné co mě bude motivovat je právě fakt, že to je poslední celotýdenní makec. Další týden je pak tábor, takže s děckama, ale to už bude snad pohoda. Nu a pak už (doufám) volno a do práce jen nárazově! Jechej. Jo a pak už je vlastně skoro konec prázdnin. COŽE, do pytle! :D Včera jsem nikde nebyla, ale dneska se chystám večer vedle do vísky, je tam nějaká zábava. Bude tam mrtvo, ale tak aspoň večerní procházka :3. A zítra jdu na křtiny. Musím se vyspat asi :D. Hezký slunečný víkend :-*

Tak mě vzbuď, až to všechno skončí. Až zmoudřím a vyrostu.
Kix ♥

*tropicalized.: Coachella