Říjen 2013

KusoWka .688.

29. října 2013 v 9:08 | Kix |  ▬ Kus'
Wind

Tohle není psaní sraček.

29. října 2013 v 9:08 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdárek,

tak jsem zase tady. Dneska jsem udělala až moc článků na psaní :D. Teda jako ohledně mého života. To u mě není tak často zvykem :D. Čumím! Dole někde najdete můj první TAG, takže koho by to náhodou až tak moc zajímalo, tak ať si ťukne. Bylo za úkol někoho dalšího nominovat, ale já jsem nenominovala, spíš jsem navrhla. :D. No to je jedno, kdo chce, tak se prostě podívejte, třeba si to vyplňte, už mě to nebaví okecávat :D. Mám se docela fajn, kdo by se neměl, když máme volno. Ale fakt se mi nechce na ty dva dny do školy. Nevím co to má za význam :D. Nevidím v tom moc logiku. Přemýšlím, že bych si udělala volno, alespoň v pátek. A nebo aspoň přijedu dřív domů. Zase hledám cestu jak z toho ven. Uá. Nečekaně. Měla bych s tím přestat, nebo to špatně dopadne :D. Ale tak stejně z toho týdne nebude nic a navíc nám začíná nový rozvrh, no potěš berle. Už bych mohla udělat i nový vzhled, tento už je tady zase moc dlouho, takže by to chtělo nějakou změnu. Až zas budu mít "tvořivou" náladu. A to je jednou za sto let. Poroučím se :D. Od rána mě bolí záda a nevím z čeho, pokoušela sem se je rupnout, ale nejde to, bych do toho kopla. Nenávidím, když mě bolí záda a já nevím z čeho a nejde to nijak pošramotit, aby to přestalo :D. Fuck, fuck, fuck!

V neděli jsem nakonec na hokeji byla. Byl to fajn zápas, až na to, že prohráli :-(. A prohru si naši teda vůbec nezasloužili. Byli 100x lepší a ještě víc. Ale tak aspoň jsem si koupila náramek, novinka ve "fanšopu." Je úplně nejlepší na světě :D. Jsem zvědavá, kde ho budu nosit. Jinak pohoda :D. Co budu dělat dnes netuším. Včera jsem nic nedělala, akorát jsem si vypsala úkol do angliny, dneska bych měla druhou část. Nechce se mi. A venku je nádherně a já zas sedím za počítačem. Musím odejít, je mi líto promarnit tak krásný den. Ale těžko říct co budu dělat :D. Mějte se... ozvu se. Nevím kdy, doufám, že dřív než v listopadu :D.

Proč, proč děláš, co děláš.
Kix ♥

Your the best thing that ever been mine

//Koš [290]

29. října 2013 v 9:08 | Kix |  ▬ Koš
Když někoho miluješ,
řekni mu to.
Zapomeň na špatné možnosti,
jako je výsměch.
To co si zaslouží výsměch je,
když zapřeš své pocity,
ze strachu před odmítnutím.

Víš,
proč se k Tobě chová
tvůj ex tak hnusně?
Bojí se,
že se do Tebe znovu zamiluje.

True 89'

29. října 2013 v 9:07 | Kix |  ▬ True story

CoOl .398.

29. října 2013 v 9:07 | Kix |  ▬ Styl

Stretnutie. Spoznanie. Lúčenie. Spomienka.

29. října 2013 v 9:07 | Kix |  ▬ Môj svet
Čáu,

konečně jsem se rozhoupala přidat po dvou měsících do téhle rubriky. Už dlouho jsem se rozmýšlela, že bych udělala nějaký TAG o sobě, ale nikdy jsem se k tomu "nepřekecala". Tahle rubrika vždycky sloužila k dlouhým článkům, ale od té doby co mám Trivial crap, kde píšu svoje téměř každodenní, týdenní 'zážitky' a plány, nepotřebuju se vykecávat dlouze do této rubriky :D. Takže mi pomalu ale jistě úplně upadá. Ale to už je nějaký čas, co to takhle je :-). Budu se snažit ji zase částečně obnovit a dávat do ní alespoň jeden článek za měsíc. Sliby - chyby :D. I když to bych mohla čistě teoreticky zvládnout. Včera jsem dostala nominování, takže jsem si řekla, že toho hned využiju a dám se do toho. Částečná obnova je tady :D.

TAGům a nominování jsem se zatím dost dobře vyhýbala. Sama to totiž nemám moc ráda, když mě někdo někám uvrtává a vypisuje moje jméno s tím, ať něco udělám :D. Samozřejmě není povinnost to splnit, ale tak když už mě někdo někde napíše, tak je mi blbé to neudělat, že jo :D. Ale tohle mě nenaštvalo. Stejně jsem plánovala, že něco takového udělám, takže tohle mě spíš jenom nakoplo dopředu něco dělat. Takže děkuju Monči za nominaci :-)! Tentokrát na to nenadávám, ale jsem ráda :D. Já nikoho nominovat nebudu, jen to vyplním. Nechci totiž nikoho do ničeho "nutit", protože nechci aby z toho byl někdo otrávený, že musí něco dělat, nebo že jsem ho někde psala (už se mi to stalo) :D. Tudíž - kašlu na to. Ten kdo bude chtít, ať si to klidně vyplní taky, šak neni negramotný, nemusím ho nikam psat :D.


KusoWka .687.

26. října 2013 v 16:21 | Kix |  ▬ Kus'
flower

Sliby jsou všechno. "Sorry" nic neznamená!

26. října 2013 v 16:20 | Kix |  ▬ Trivial crap
Čáu,

"já jsem naprosto nemožný člověk. Opravdu nemožný. To ani neni hezké jak já jsem nemožná :D. Úplně jsem dneska blog zasklika a to jsem se do této chvíle nudila... teď tady lítám jako hadr na holi, abych něco stihla :D. Přijela jsem domů okolo 12 a neměla jsem velice co na práci. Akorát jsem mamince vyžehlila a seděla jsem jak pakla. Teď, když mám jet s kamarádem odvézt květiny na Slovensko, kousek za hranice, tak jsem si vzpomněla, že jsem si plánovala navštívit můj milovaný blog, protože zítra to 100% nestihnu. Budu celý den pryč až do večera, takže by blog stál bez článku moc dlouho :D. A to já přece nemůžu dopustit! :D. Zítra jedu na ty závody, jedeme už ráno před sedmou hodinou a vracet se budeme bůhví kdy. Je super, že hlásí krásné počasí, takže a i těším. Navíc kamarád má zrcadlovku - budou úplně mucíčkovské fotky :D. Úplně to vidím, že se něco dosere :D. Snad ráno vstanu, natočím si budík na 4 hodiny :D. A co jako že jsem blázen :D. A v neděli nevím... měla bych šupat na milovaný hokej." Tak. Tohle jsem psala včera večer, než jsem zjistila, že to nestihnu ani dopsat, protože na mě kámoš s těma kvítkama už zvonil. Takže jsem to uložila a zdrhala, aby nenadával, že zdržuju provoz :D.

Tak to dopisuju dneska. Jak je asi jasné, jsem doma. Vlastně před pár hoďkama jsem dojela. Dopadlo to jako moje "dovolená" v Jeseníkách, dneska místo před sedmou jsme jeli před šestou a já pak v 10 vlakem z Velkých Karlovic, na Vsetíně přestup a tak dál. Nádherná příroda, krásný teplý sluneční podzimní den. Jen škoda, že trochu mimo. Klapka akce po druhé. Nechce se mi o tom psát... jsem prostě člověk co si nenechá vše líbit a určité věci mi vadí. Snad to dopadne příště líp :-). Přeju vám krásný teplučký víkend ♥ ozvu se co nejdřív :-) Užívejte a spěte o hoďku dýl!

Víš že jsi to podělal?
Kix ♥

Real beauty comes from the inside | via Tumblr

//Koš [289]

26. října 2013 v 16:20 | Kix |  ▬ Koš
Být věrným není povinnost,
ale důkaz toho,
že ti na dané osobě záleží
a nechceš ji ranit,
protože ji miluješ
a chceš s ní prožít zbytek života.
Proto odmítáš všechny kvůli jediné.
Poprvé tě objala a ty jsi pochopil,
že tě objímá anděl
A pokud se stane,
že usne v tvém náručí,
můžeš si být jistý,
že se při tobě cítila bezpečně a dobře.
Být někoho první láskou je fajn,
ale být tou poslední,
je za hranicí dokonalosti.

True 88'

26. října 2013 v 16:19 | Kix |  ▬ True story