Listopad 2013

KusoWka .699.

30. listopadu 2013 v 6:37 | Kix |  ▬ Kus'

Do stejný řeky nevstoupíš sám.

30. listopadu 2013 v 6:37 | Kix |  ▬ Trivial crap
Čáu,

tak jsem zase tady :-). Je poslední den listopadu, už asi nestihnu dohnat to, co jsem si chtěla splnit tento týden, ale tak nedá se nic dělat. Já jsem v tom nevinně - tentokrát za to může blog.cz :-D. Včera jsem to zabalila ve škole po druhé hodině, ale zapsali mě až na poslední dvě, takže místo 4. hodin, můžu mít na omluvence jen 2. Mám štěstí :D. Byla jsem na hokeji a taky jsem si nakoupila pár dárků, dohromady mi chybí jen nějakých maximálně 5 věcí na doplnění k dárkům. Letos nic moc nevybírám a ani nebudu moc originální :D. Nejsou finance na to být originální :D. Navíc si šetřím na řidičák, takže nebudu skupovat tunu haraburdí. A taky si šetřím na hadry pro sebe :D. To je důležitější :D. Musím se pochválit se včerejším hokejem. To byly emoce, euforie, zatím nejlepší hokej pro tuhle sezónu. Kdo tam byl, jistě mě pochopí. Tohle byla prostě bomba. Ve II. třetině se našim povedl tak skvělý obrat v 5ti minutách, něco neskutečného. Prohrávali po I. třetině 1:4... (už jsme to skoro balili, nikdo nevěřil v obrat). A v II. třetině, v prvních 5ti minutách nasázeli 5 gólů a nakonec výhra, zasloužená, naprosto nečekaná, nádherná, 6:5. Takhle když to napíšu, nemá to ty grády, ale v tu chvíli na stadioně, to byl jenom řev, radost ;-). Kluci bojovali se srdíčkem. Už jen pro tyhle momenty prostě nejde nemilovat hokej.

Ve čtvrtek jsem si udělala vánoční výdobu, včera dodělala. A dneska už jenom povysávám a budu se muset asi začít učit češtinu, protože nevím, jak to stihnu zítra. Stejně se nikam nechystám a zítra možná fotbal - uvidíme. Zatím nic moc neplánuju, jenom vím, že se mi v pondělí nebude strašně chtít do školy :D. Zítra už je prosinec. Už zítra. No nic, snad jste měli zvládnutelný listopad. Prasinec bude lepší :D. Heč, už mám nachystný nový vzhled - konečně :D. Takže v příštím týdnu tu přistane. Zduř :*.

Ztrácím sílu s dechem.
Kix ♥

Lovely

//Koš [301]

30. listopadu 2013 v 6:36 | Kix |  ▬ Koš
Láska přichází tiše,
po špičkách.
A při odchodu?
Při odchodu práská dveřmi.

Človek je skutočne silný vtedy,
keď dokáže povzbudiť sám seba.

True 100'

30. listopadu 2013 v 6:36 | Kix |  ▬ True story

CoOl .409.

30. listopadu 2013 v 6:36 | Kix |  ▬ Styl

•Anna Faris•

30. listopadu 2013 v 6:36 | Kix |  ▬ People
Zdroj:

http://www.wallibs.com/gudang/anna-faris-wide-high-definition-wallpaper.jpg


London

30. listopadu 2013 v 6:34 | Kix |  ▬ Watch
Čáu,

musím doporučit tento film, nesmím na něj zapomenout. Dívala jsem se na něho v sobotu a musím říct, že jsem byla opravdu mile překvapena. Měla jsem v seznamu stáhlýh filmů až podezřele moc filmů, takže jsem se rozhodla, že se konečně na něco podívám. Ani jsem už pořádně nevěděla o čem to má být. A po shlédnutí musím říct, že je to skvělý snímek. Celou dobu jsem to sledovala, ani jsem nedutala. Líbil se mi námět, líbilo se mi to celé. Nečekala jsem od tohodle filmu vlastně nic, dostalo se mi všeho, co jsem podvědomě opravdu žádala ... a i mnohem víc, mě to vážně dostalo! Účelem tohoto filmu je donutit nás přemýšlet a to se mu opravdu podaří. Nějak jsem ani nedokázala vnímat herce, spíše jsem vnímala myšlenku, kterou se film snažil předat. Určitě všem doporučuju, stojí za shlédnutí, hodnotím to jako jeden z nejlepších viděných filmů v poslední době :-). Film o živote. Film o ztracené lásce. Film o problémech. Film o stěžovaní si. Film o kamarádech. Film o... To je LONDON! ♥.

Zdroj:


KusoWka .698.

28. listopadu 2013 v 5:27 | Kix |  ▬ Kus'
Lk

Srdce patrí tebe, ťa prosím mi ver!

28. listopadu 2013 v 5:25 | Kix |  ▬ Trivial crap
Zdár,

spasiva, spasiva... zprovoznily blog. Idioti! Normálně mě nasrali, měla jsem nachystaných hafo článků a v pondělí mi nic nešlo zveřejnit. Naštvala jsem se u toho maximálně. Zkoušela jsem to zveřejnit asi tak 150x. Tak jsem přišla v úterý, ve středu a nic. Už jsem jim rozzlobeně psala, co se děje, že nic nefunguje... Napsali mi, že to půjde odedneška nebo možná až od konce týdne. Myslela jsem, že vyletím. Naštěstí jsem dneska přišla a funkuje to! :D. Jsem ráda, zároveň naštvaná, protože je poslední týden listopadu a já chtěla zveřejnit co nejvíc článků a už se mi to asi nepovede :-). Jinak se nedivte, že dva články jsou vydány v pondělí a ostatek dneska, ale jsou to ty články, které jsem se marně v to pondělí snažila zveřejnit a nešlo to. Je v tom bordel, blog.cz se vyznamenal. :-) V pondělí jsem měla napsaný i deníček, ale to už teď neplatí, max. dám nějaké ústřižky, protože by to nesedělo, když už je čtvrtek :D. Co je nového? Akorát se na mě všechno hrne. V rámci dobrých vztahů nám pan učitel češtiny oznámil, že si napíšeme "testíky", příští týden v pondělí z literatury a hned v úterý test z gramatiky a v pondělí si Kristýnka ještě přišla pro pětečku ze zkoušení, protože nevěděla, že se zkouší a ani nevěděla z čeho :D. Miluju když se učitelé snaží dohnat a nasračkovat si známek do zásoby. Těším se na víkend, jak se budu muset našrotit ty literární sračky a to nám ještě milostivě pan učitel řekl, že od příštího týdne zkouší povinnou četbu. Mimochodem jsem ještě nic nečetla :D. Congratulations!

Víkend byl docela véj. Ples proběhl naštěstí docela v klidu, akorát mě bolely nohy, ale byla jsem tam krátce. Přišla jsem domů brzo - což bylo plus. Akorát příště už nejdu nikde pomáhat :D. Nebavilo mě tam nic nedělat a sedět tam jak pakla. V sobotu jsem se pak válela a uklidila si leda pokoj :D. Tenhle víkend už mě čeká asi chystačka vánoční výzdoby a doufám, že se stihnu dojít mrknout na fotbal, jako tuhle neděli. Je to švanda, odreag před pondělím. Sněží a sněží, mráz kolem běží. Asi přišla zima do vsi. Ozvu se, když se zase blog neposere :*.

Nenechávej mě stát samotnou...
Kix ♥

Untitled

//Koš [300]

28. listopadu 2013 v 5:16 | Kix |  ▬ Koš
Nech jít lidi,
kteří odcházejí z tvého života.
Možná se někam vrací.

Vždycky si myslím,
že vím,
co je pro mě nejlepší.
A pak zjišťuju,
že jsem to nedomyslela do konce.