Prosinec 2013

KusoWka .711.

31. prosince 2013 v 9:51 | Kix |  ▬ Kus'

Úsmev mám na sebe, aj keď ma život už preskúšal.

31. prosince 2013 v 9:51 | Kix |  ▬ Môj svet
Dobrej,

tyfole. Tak je to tady. Promiňte mi, že jsem se hned na začátek vyjádřila jako vagabunt. :D. To není nic nového, že jsem řeznický pes. Někdy. Ale o tom to není... je tady konec roku, bejby. Už zase... je to furt dokola. Pro mě to znamená jediné. Článek jako kráva a ohlédnutí se za starým, třináctkovým rokem. Začína najväčšia oslava, kedy starý rok vyhadzov dostáva a ver tomu že my sme práve tí, čo nepotrebujú na výbuch rakety. Já vlastně ani nevím odkud mám začít, z kterého to vzít konce. Tam a nebo tam? Tento rok byl opravdu zvláštní, divoký, strašný, směšně podělaný po všech stránkách. Ze začátku to byla docela katastorfa, která gradovala o velkých letních prázdninách, kdy to už byla "konečná." Ale pak nastal zlom a štěstí se překulilo na moji stranu. Ale na jak dlouho? Na pět minut? Má vůbec cenu tady psát o jaké štěstí se jedná? Vyprávět o štěstím, které je vrtkavé a může se mi ztratit v momentě? Co když mi to přinese zase jenom smůlu? Napíšu to a zítra o to přijdu, tak jak to u mě chodí. Je to tak pořád dokola. Bojím se vůbec něco pochválit a říct, že jsem s tím spokojená. Protože za pár dní by tomu hrozila zkáza. Stále sa len blázniť, mať zdravie a byť šťastný, veď život vie byť krásny, tak ži ho a nezaspi!

Ale tak něco musím najít, čím bych tenhle článek nějak oživila. Minulý rok jsem v článku téměř brečela. Tento rok není velice nad čím. Což je plus. Vlastně, možná už jsem se až moc vybrečela. A tak nemám už co brečet. Tak o čem psát? Protože slátaninu a kecy o ničem nebude nikdo číst. Vlastně si myslím, že ani tak to nebude nikdo číst :D. To mi ale nevadí, jelikož si to stejně píšu pro sebe a jsem ráda, že to nikdo nečte. Protože bych možná mohla být za kreténa s tím, co píšu. Buch! Ale to je mi odteraz úplne jedno, som rád že netrpím náladou biednou. Aj keď ďalší krok bude omylný, čo ma nezabije to ma posilní. Co bych vám tak třeba o dnešku řekla? Asi to, že nebudu pít. Nepiju vůbec, ani když je nějaká oslava, svatba, pohřeb, cokoliv. Zábava, diskotéka nic. A Silvestr samozřejmě neni výjímka. Takže tak. Asi budu jedna z mála, co bude na Silva střízlivá. A teď nemyslím lidi pod 15... to je jasné, že děti a mláďata asi chlastat nebudou, pokud si neolíznou prst namočený v šampusu :D. A nemyslím ani řidiče, protože sama ještě řidič nejsem :D. Mane, konec těchto keců. Som debil :D. Mať dobrú náladu je potreba, a kto hovorí opak tak ten vie shit!


//Koš [313]

31. prosince 2013 v 9:50 | Kix |  ▬ Koš
Čím déle na něco čekáš,
tím je větší pravděpodobnost,
že jsi na nesprávném místě...

Říká se,
že nikdo není dokonalý,
když se však zamiluješ,
i v idotovi vidíš prince.

True 112'

31. prosince 2013 v 9:50 | Kix |  ▬ True story

CoOl .421.

31. prosince 2013 v 9:50 | Kix |  ▬ Styl


371// Song

31. prosince 2013 v 9:47 | Kix |  ▬ TOP songs
Ano,

je Silvestr a člověk má být šťastný a má se usmívat. Možná ne. Možná to je tak zaužívaná "tradice". Já se nemám moc fajn, je mi divně. Smutno, prázdno. Připadám si sama, proto tady jde taková psínička. Je to o pocitech. Když jsem včera večer četla status LEva, musela jsem s ním tiše souhlasit. Jeho nejkrásnější píseň za rok 2013 na kterou může být pyšný a proto tady má své místo, právě v tento den. Poslední den tohoto roku. Aj práve teraz mi niečo berie kyslík,... je to strašně nádherná, emotivní, povedená písnička. Plná emocí a citu. Běhá mi z ní mráz po zádech, je mi po ní ještě víc smutno a přemýšlím. O všem. Dnešní den by měl být krásným, vzpomínkovým a radostným, ale já se tak necítím. Chcel by som vedieť či myslievaš na mňa, no ty stále mlčíš a taká je pravda, že ja som už prestal veriť na zázrak, na večnú lásku a splnené priania. LEvo je jeden z nejlepších slovenských raperů, kteří mají ve svých písních opravdové city. Zaslouží si úctu a zviditelnění. Písničky plné srdce, plné vzpomínek a opravdových, srdečných pocitů. Vieš čo je zvláštne na tom keď sa to končí, jeden je šťastný no druhého to ničí, Vieš čo je zvláštne keď zavriem oči, cítim tú vôňu a na perách tvoj dotyk. Přeju příjemný poslech a úsměv na tváři :-). Pro všechny! Mal by som zabudnúť nemyslieť na teba, môj život bez nej nestojí za veľa... Srdíčková ♥

Název: Ťažko sa zvyká
Skupina/Zpěvák/čka: LEvo
Hodnocení: 100%


Kix

//News 94//

31. prosince 2013 v 9:46 | Kix |  ▬ Svět
1) News (7/10 hvězdiček )

Miley se bojí, že jí chce Kellan využít!
Jednadvacetiletá zpěvačka se bojí, že jí chce o sedm let starší herec využít pro své zviditelnění!
Nejdivočejší a zároveň i nejsledovanější zpěvačka posledních měsíců Miley Cyrus se obává, že ji chce Kellan Lutz využít pro zvýšení popularity a i když se jí pohledný herec líbí, tak si od něj udržuje odstup. To prozradili přátelé zpěvačky serveru HollywoodLife. Mezi Miley a Kellanem jsou vzájemné sympatie, čehož si už musel všimnout snad každý, kdo se v jejich okolí pohybuje. Herec, který se proslavil rolí Emmetta v Twilight pařil s Miley i o víkendu v Las Vegas. Přestože se vzájemně přitahují, jejich přátelství zatím ve vztah podle informací zpěvaččiných přátel nepřerostlo. Uvidíme, jestli na tom něco nezmění oslava Nového roku na Times Square, kde Miley vystoupí a Kellan by jí měl dělat doprovod. "Miley se bojí, že jí chce použít Kellan ke svému zviditelnění, a tak i získání větší pozornosti pro film Herkules, ve kterém hraje hlavní roli a který má premiéru v kinech v lednu!"


KusoWka .710.

28. prosince 2013 v 9:41 | Kix |  ▬ Kus'
baby you're the best

A zase slyším ten tvůj hlas, jak říká blázne vem tě ďas!

28. prosince 2013 v 9:41 | Kix |  ▬ Trivial crap
Dobrej,

už je zase 28? Jak zase :D. Nevím, mám divnou náladu z toho, že už zase všechno končí. Vánoce utekly jako voda, ani jsem si nestihla uvědomit, že nějaké byly/jsou. Štěpánská zábava taky upadne do zapomnění a zas nic nezbyde. Maximálně pár vzpomínek. Jen pár vzpomínek, zbylo na ten náš dětský věk. Tyhle chvíle, v nás zůstanou. Jen pár vzpomínek, na náš dětský věk, provází nás a s námi stále jsou. Zábava na Štěpána se docela vydařila, akorát se nedalo vůbec tančit, protože tam bylo tolik lidí, že se nedalo. Tlačenice, mačkanice, bordel, zvěř :D. Navíc se tam téměř každý klackoval. Hlavně kluci od nás, ti tam byli pořád v sobě. Za večer se tam strhlo nespočetně bitek :D. To aby si člověk dával pozor, aby od někoho nedostal. Prasata hadra, no :D. No a hlavně byli všichni totálně na káry, včetně holek. Nalití jak nechceš :D. Střízlivých lidí by se tam dalo spočítat na prstech jedné ruky a to byli jen "chudáci" řidiči, kteří museli to zvěrstvo odvážet a přivážet :D. Mezi ně jsem patřila i já, protože já nepiju vůbec :-), s tím rozdílem, že ještě nemám řidičák. Ale to taky přijde. V červenci příštího roku už snad budu štrádovat. Dá-li Bůh :-P.

Pořád nevím co na Silvestra. Pokud bych jela se svojím, tak bych musela odjet už v pondělí. Takže nevím. Nevím nic, hlavně nevím, s kým a kde chci být. Stejně je to jenom jeden den. Bezvýznamný, překlene se půlnoc a je tu nový rok. Kdo mi poradí? Jak mám vědět co chtít a čeho nebudu litovat? O nic nejde, ale nechce se mi trávit Silvestr s lidma, které sotva znám. Je to láska nebo sázka... Těžko říct. Ozvu se. Na Silvestra vždycky píšu článek a to je moje tradišn. Teď jen jestli bude přednastavený a nebo bude "live" :D. Bů :-*

Jak já jen můžu zapomenout?
Kix ♥

.