//News 346//

14. července 2017 v 8:57 | Kix |  ▬ Svět
1) News (4/10 hvězdiček )

Milionový rozvod: Dcera šéfa F1 Ecclestonea odkopla svého násilnického manžela.
Tohle bude bezpochyby jeden z nejdražších rozvodů showbyznysu! Petra Ecclestone (28), dcera dlouholetého šéfa F1 Bernieho Ecclestonea (86), po šesti letech vykopla z domu svého údajně násilnického manžela Jamese Stunta (35)! Majetek manželů se přitom odhaduje na 170 miliard Kč! V roce 2011 měli v Itálii na zámku opulentní svatbu za 370 milionů Kč… Teď budou znovu středem pozornosti - rozdělit si totiž musí majetek v hodnotě okolo 170 miliard Kč. A že to nebude boj vedený v rukavičkách, bylo patrné už při prvním slyšení u soudu. Temperamentní Stunt prý neustále nevhodně gestikuloval - na svého tchána třeba mířil pomyslnou pistolí z palce a ukazováčku, případně na potkání ukazoval vztyčený prostředníček! Bernie Ecclestone spadá do kategorie průmyslových magnátů, jeho rozvod se Slavicou (59), matkou dcer Petry a Tamary, za 28 miliard korun je pokládán za třetí nejdražší v historii!


2) News (7/10 hvězdiček )

Nejkrásnější vězeň světa: Sbalil dědičku miliardového módního impéria!
V podstatě náhodou se stal ze zločince celebritou, když jeho fotka po zatčení obletěla svět. Jeremy Meeks (33), přezdívaný "nejkrásnější kriminálník", se stal po propuštění z basy dobře placeným modelem. Nyní se mu ale povedl další husarský kousek. Ukradl totiž srdce krásné Chloe Green (26), dědičce významného britského módního řetězce. Ten si tedy umí vybrat partii! Britská média jsou nyní plná fotografií, na nichž je dcera miliardáře Philipa Greena (65) zachycena, jak se na luxusní jachtě vášnivě objímá a líbá právě s někdejším trestancem. Dvojice, která se seznámila letos v květnu na festivale v Cannes, se podle britského webu Daily Mail plavila ve Středozemním moři v blízkosti pobřeží Turecka. Vzhledem k Meeksově minulosti by se nabízela otázka, jestli už ho módní mola neomrzela a vztahem s mladou prominentkou si nechce zajistit bezstarostný život. Na snímcích ovšem s Chloe působí jako čerstvě zamilovaný páreček, který bez sebe neudělá ani krok. Dívají se jeden druhému do očí, líbají se a mazlí, on ji hladí po tváři. Zkrátka úžasná romantika. Až na to, že Jeremy je ženatý… Když byl ve vězení, doma na něj trpělivě čekala manželka Melissa, s níž má dvě děti. Společně zvládli i vzestup jeho slávy, kdy se stal nejvíc sexy vězněm a šílely po něm tisíce žen z celého světa. Teď se ale zdá, že je rodinné idylce odzvoněno. Nasvědčuje tomu i příspěvek, který Chloe Green zveřejnila na Instagramu v reakci na snímky zachycující líbačku na jachtě. Jedná se o další fotku s Jeremym, jejíž autorem je jeho manažer Jim Jordan. Fotku navíc doplňuje popisek: "Jen začátek… Oceňujeme všechnu tu lásku i nenávist." Co ovšem na novou známost své dcerky a bývalé návrhářky bot řekne její tatínek? Green, jehož jmění se odhaduje na 3,8 miliardy liber (zhruba 114 miliard korun), vlastní módní koncern Arcadia, pod nějž spadají britské maloobchodní řetězce s oblečením Topshop, Miss Selfridge, Burton, Evans a Dorothy Perkins. Patnáct let vlastnil také legendární obchod BHS, který ale těsně před jeho krachem prodal za pouhou jednu libru. Boháč, kterého dokonce královna pasovala na rytíře, jen stěží bude jásat, že dceruška se zakoukala do bývalého člena gangu a trestance.

3) News (9/10 hvězdiček )

Účetní Fantozzi zemřel. Herec Paolo Villaggio (†84) patřil mezi komediální elitu.
Budete nám chybět, pane účetní! V pondělí (03. 07. 2017) ráno zemřel v Římě italský herec Paolo Villaggio, známý jako věčný smolař Fantozzi ze série bláznivých komedií. Jeden z nejznámějších italských herců a komediant Paolo Villaggio zemřel. Tuto smutnou skutečnost oznámila jeho dcera prostřednictvím sociální sítě. Populární a obdivovaný herec zemřel po několikadenním boji v nemocnici, informují italská média. Paolo Villaggio ztvárnil za svůj život celou řadu rolí, světově známým se ale stal díky roli věčného smolaře Fantozziho. Tomu se předpisově lepila smůla a trapasy na paty, měl velmi ošklivou ženu a ještě ošklivější dceru. Villaggio v této roli prodal svůj neuvěřitelný komediální talent, který mu přinesl také Zlatého lva za celoživotní úspěchy na filmovém festivalu v Benátkách. Paolo se narodil v roce 1932 v Janově jako jedno z dvojčat. Jeho otec pocházel ze sicilského Palerma, maminka byla učitelka jazyků z Benátek. Paolo si během svého života získal srdce Italů, kteří ho měli doslova za národního hrdinu. Jeho smrt tak komentují všechna přední média v zemi. "Takových velikánů se najde jen málo, celá Itálie pláče," napsal například list La Republica.

Kix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Like/Dislike

Like 76.5% (163)
Dislike 23.5% (50)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama