Snad k tomu byla chvíle vhodná, ti dva vypili mě do dna...

14. července 2017 v 9:05 | Kix |  ▬ Trivial crap
Krásný pátek

ve spolek. Týden utekl ani nevím jak - nakonec rychleji, než jsem čekala. O víkendu se chystám s Terkou na GulášFest do Valašského Meziříčí - a ne, nejedu tam kvůli guláši :D. Dál by se možná něco rýsovalo... vlastně pořád by se mohlo něco rýsovat, ale já už nechci. Chci čas trávit s lidma, kteří mi něco dávají a ne jen berou. Ne s těma, kteří ze mě vysávají energii, kteří ode mě něco čekají. Pořád. Zázraky a nároky. Už mě to nebaví. V poslední době sleduju filmy, chci číst, chci dělat víc pro sebe.

Přece proto, jsem si zvolila zkrácený úvazek. Těším se a doufám, že brzo vyjde mé setkání s úžasnou osobou - s Džejní. Tohle jsou momenty, které člověk chce a má zažívat... a ne nechat se vláčet. Už jednou pro vždy - DOST. Žít, tak jak budu chtít já a ne jak bude chtít druhý. Nechci, aby mě někdo z té cesty zrazoval... Fakt už ne. A vždycky, když přijdou pochyby, chci zůstat silná. Krásný víkend všem! ^_^

A potísící zahrajem tu věčnou píseň...
Kix ♥

love, quote, and I Love You image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik 100% (1214)

Komentáře

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 14. července 2017 v 20:07 | Reagovat

Žít, tak jak budu chtít já a ne jak bude chtít druhý...přesně tak, žij podle sebe a dělej, co uznáš za vhodné ty :-) přeji ti aby se setkání vydařilo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama