//News 354//

13. srpna 2017 v 11:44 | Kix |  ▬ Svět
1) News (8/10 hvězdiček 6-2.gif image by spookys-graphix)

Linkin Park natáčeli v Praze klip: Chestera (†41) tehdy trápily ukrutné bolesti.
Světové hvězdy si často vybírají k natáčení filmů nebo videoklipů Prahu. Může to být kvůli nízkým cenám, ale hlavně také proto, že se tady dají najít velmi originální místa k natáčení. Toho využila i kapela Linkin Park v čele s Chesterem Benningtonem (†41), který byl ve čtvrtek nalezen mrtvý. Spáchal sebevraždu oběšením. V roce 2003 se světoznámá kapela Linkin Park rozhodla, že natočí klip ke své písni Numb z alba Meteora, v Praze. A také tak udělali. Celé natáčení jim ale zkomplikoval zdravotní stav zpěváka Chestera, který trpěl nesnesitelnými křečemi v břiše a zádech. Představitelka hlavní role Briana Evigan hrála studentku, která nebyla v kolektivu oblíbená, protože se vše zdála divná, a ani doma to neměla růžové. Všechny svoje pocity vyjadřovala malováním. V klipu se prochází po Karlově mostě, do školy chodí na Gymnázium Jana Keplera na Hradčanech a kapela pak hraje v Katedrále sv. Víta. Zpěvák kapely Linkin park byl nalezen uklizečkou ve čtvrtek 20. 07. 2017, ráno ve svém domě v Los Angeles. Talentovaný hudebník dlouhodobě trpěl depresemi, v minulosti byl dokonce závislý na drogách. Svůj život se rozhodl ukončit oběšením, stejně jako jeho dobrý přítel Chris Cornell. Život si vzal v den Chrisových narozenin.2) News (5/10 hvězdiček 6-2.gif image by spookys-graphix)

Kam se vypařila královna country Shania Twain? Manželova nevěra, pak borelióza!
Je nejprodávanější zpěvačkou country hudby historie. Shania Twain (51) se teď rozpovídala o tom, jak ztratila 15 let kariéry kvůli boji s lymskou boreliózou. A jak načapala manžela s nejlepší kamarádkou.Shania Twain prodala přes 85 milionů alb a má na svém kontě pět cen Grammy, ale od roku 2002 o sobě nedávala moc slyšet. "Infikovalo mě klíště a dostala jsem lymskou boreliózu. Úplně jsem kvůli bakteriální infekci ztratila hlas. Nejenže jsem nemohla zpívat, ale, což bylo pro mne ještě obtížnější, nemohla jsem ječet na svého syna a psa," vzpomíná Shania už s nadhledem v rozhovoru pro deník The Sun. Nemoc přišla v tu nejhorší možnou dobu. Country hvězda se totiž právě vzpamatovávala z bouřlivé aféry. Její nejlepší kamarádka Marie-Anne Thiébaud, která byla také její sekretářkou a spravovala zpěvaččin zámeček se 46 pokoji ve Švýcarsku, se vyspala s jejím manželem Robertem Langem (68). Navíc Shanie vykradla část jejich účtů. "Bylo toho víc, než bych mohla unést. Měla jsem deprese a myslela jsem si, že už nikdy nebudu zpívat. Musela jsem si to všechno odtruchlit," prozradila Twain, která od chvíle, kdy se nevěra provalila, už Marii-Anne nikdy neviděla. Také s manželem se v roce 2010 rozvedla a nyní je vdaná za švýcarského podnikatele z firmy Nestlé Frédérika Thiébauda. Aby toho nebylo málo, jde o bývalého manžela její exkamarádky Marie-Anne. Za Roberta Langa byla Shania vdaná v období 1993-2008 a mají spolu syna Eju (15).

3) News (5/10 hvězdiček 6-2.gif image by spookys-graphix)

Rooney Mara se toho nebojí: Ve filmu ukázala prsa.
Hollywoodská herečka Rooney Mara (32) na sebe upozornila ve filmu the Social Network. Nyní se ale rozhodla ukázat své tělo ve filmu Una. Odhalila prsa a předvedla luxusní erotickou scénu. Rooney Mara je sestrou známé herečky Kate Mara. Diváci o ní ale ví stejně dobře, jako o její starší sestře, která si zahrála třeba v seriálu American horror story. Rooney se po pár úspěšných rolích dostala do filmu Una a tam se předvedla v celé své kráse. V dramatu Una Rooney předvede věrohodnou a hodně žhavou erotickou scénu a ještě navíc se bude promenádovat nahoře bez, což jistě ocení hlavně pánské publikum.

Kix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik 100% (1218)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama