//News 431//

17. května 2018 v 3:40 | Kix |  ▬ Svět
1) News (8/10 hvězdiček6-2.gif image by spookys-graphix)

Živý Ken lituje návštěvy Česka: V Praze mě zohyzdili a zneužili!
Přijel se do Prahy nechat zkrášlit kvůli dobrému doporučení a možná i levnější ceně. Místo vděku ale po zákroku začal prskat a tvrdit, že ho na klinice zohyzdili. Možná by si měl Rodrigo Alves (34) alias živý Ken příště rozmyslet, co vlastně chce. Když byl Brazilec, který se proslavil velkou řadou plastických operací a touhou stát se živou verzí panáčka Kena, nedávno na návštěvě v Praze, nadšeně se nad vším rozplýval. Pak ale náhle otočil a začal si na sociální síti stěžovat na kliniku estetické chirurgie, kde ho prý zohyzdili. "Zůstal jsem s bouličkami pod očima kvůli použití nesprávné výplně. Abych to spravil a vypadal zase jako dřív, musím podstoupit dalších několik zákroků," tvrdil Alves, který nadával i na lékařku, které se sám svěřil do péče.2) News (2/10 hvězdiček6-2.gif image by spookys-graphix)

Christina Aguilera provokuje v novém klipu! Je nahá a politá divnou tekutinou.
Americká zpěvačka Christina Aguilera (37) se v novém provokativním klipu ukázala nahá! Pouze na bradavkách má křížek, ale i tak jsou jistá choulostivá místa vidět. Navíc je ve videu politá nepříliš vábnou tekutinou. Držitelka ceny Grammy v kategorii nejlepšího nového umělce (2010), skvělá zpěvačka a výborná tanečnice Christina Aguilera ví, jak k sobě své fanoušky přilákat. Během natáčení nového klipu odhodila stud a ukázala se úplně nahá. Pouze její bradavky jsou zakryté páskami, ale obrys je zřetelný. Kromě toho se také nechala polít tekutinou připomínající podivný sliz. To ale pořád není vše. Hned ze startu klipu pije provokativním způsobem mléko, během songu se několikrát zdlouhavě olízne a také slízne modrý třpyt, který má na rtech. Nechybí ani jistý symbol erotické činnosti. Mimo jiné maminka dvou dětí připravuje novou desku "Liberation", která by měla vyjít 15. června, chybět na ní nebude ani nově vydaný sexy klip "Accelerate" ve spolupráci s ft. Ty Dolla $ign & 2 Chainz. Videoklip jí produkoval Kanye West (40).

3) News (8/10 hvězdiček6-2.gif image by spookys-graphix)

Dražba Rockefellerovy (†101) sbírky: Vynesla 14 miliard korun.
Aukce uměleckých předmětů ze sbírky loni zesnulého amerického miliardáře Davida Rockefellera přinesla už první den rekordní výtěžek 648,4 milionu dolarů (téměř 14 miliard korun). Jde tak o nejdražší soukromou sbírku. Dosavadní rekord držela sbírka módního návrháře Yves Saint-Laurenta, která vynesla v roce 2009 v Paříži 373 milionů eur (přes 9,5 miliardy Kč). V úterý padaly rekordní částky za obrazy Claudea Moneta, Henriho Matisse či Eugènea Delacroixe, informovala agentura DPA. Aukce přibližně 1500 předmětů z Rockefellerovy sbírky, zahrnující také nábytek či porcelán, potrvá do čtvrtka a na internetu do pátku. Pořádá ji aukční síň Christie's v několika kolech v New Yorku. Výtěžek má jít podle Rockefellerovy závěti na dobročinné účely. První den se dražilo 44 obrazů z 19. a 20. století. Největší zájem přitahoval obraz španělského malíře Pabla Picassa Dívka s květinovým košem, který změnil majitele za 115 milionů dolarů. Květinářka z pařížského Montmartru je na něm vyobrazena v podobě aktu s kyticí rudých růží. Picasso ho namaloval v roce 1905, tedy pouhý rok poté, co se usadil v Paříži. Před Rockefellerem obraz vlastnila spisovatelka Gertrude Steinová, která ho koupila přímo od autora. Některé obrazy v úterní dražbě překonaly rekordy, pokud jde o ceny za obrazy jednotlivých malířů. Například obraz Lekníny v květu Claudea Moneta dosáhl částky 84,7 milionu dolarů. Akt Odaliska s magnoliemi se stal s 80,8 milionu dolarů nejdražším obrazem od Henriho Matisse. Obraz Vlna od Paula Gauguina se dostal na sumu 35,2 milionu dolarů. Nejdražším Delacroixovým obrazem je Tygr s želvou. Nový majitel za něj dal 9,9 milionu dolarů. Americký bankéř, průmyslník a filantrop David Rockefeller zemřel loni ve věku 101 let. Jeho žena Margaret "Peggy" McGrathová, s níž žil přes půl století a s níž měl šest dětí, zemřela v roce 1996. Rodinný podnik založil v 60. letech 19. století Davidův dědeček John Davison Rockefeller (1839-1937), který vybudoval takřka z ničeho mocné průmyslové impérium Standard Oil. Velkou část života se věnoval charitě, podporoval vědu, školství či zdravotnictví.

Kix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik 100% (1229)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama