Sebemilenec

14. června 2018 v 6:32 | Kix |  ▬ Watch
Film,

u kterého rozhodně nelituju, že jsem se na něj podívala. Film, ze kterého mě občas mrazilo. Simona Stašová zde podala neskutečný výkon, docela mne překvapily i velmi odvážné scény s J.Dulovou, kterého také musím pochválit za výkon. Je smutné, že příběh je založen na skutečné události... F.Renč si vzal za úkol natočit těžký námět a myslím, že se mu to povedlo. Upozorňuje na společností dodnes ne tolik vnímaný problém, což by se mělo. Chvílemi mě až rozčilovalo chování Oty k Libuši a to co si vše od něho nechala líbit a hlavně jak žena může být tak slepá a toto snášet, nevidí, neslyší ani od svých nejbližších. Film mě opravdu dokázal vtáhnout do děje. Naprosto dechberoucí příběh, film, herci, všechno do jednoho... bohužel ne radostné ani veselé. Rozhodně doporučuji, kdo neviděl... :-)

Zdroj:


Silné psychodrama podle námětu Simony Monyové o citovém vydírání, o nebezpečném, až patologickém vztahu mezi mužem a ženou.
Trilogii na motivy knih Simony Monyové uzavírá film režiséra Filipa Renče Sebemilenec z dílny Tvůrčí producentské skupiny dramatické tvorby Davida Ziegelbauera. Je v životě opravdu nejhorší zůstat sám? I na to odpoví příběh tragické lásky Libuše (Simona Stašová) a Oty (Jaromír Dulava).Úspěšné podnikatelce Libuši, která se ocitá na vrcholu zralého věku, nachystají dvě nejlepší kamarádky opravdu nečekané narozeninové překvapení. Díky tomu se osamělá Libuše seznámí s šarmantním "kovbojem" Otou, který vnese do jejího života lásku a radost. Libušino štěstí ale netrvá dlouho a její euforický pocit z nového životního startu vystřídají stres a utrpení. V tomto krásně i zle mrazivém vyprávění odrážejí autoři scénáře život spisovatelky Simony Monyové, jejíž stejnojmenná literární předloha se stala inspirací pro vznik tohoto filmu.V dalších rolích mrazivého vyprávění o lásce a nenávisti se diváci mohou těšit na Pavla Kříže, Naďu Konvalinkovou, Miluši Šplechtovou, Kláru Sedláčkovou-Oltovou, Zdeňka Dvořáka a další.

Výsledek obrázku pro sebemilenec

Výsledek obrázku pro sebemilenec

Související obrázek

Výsledek obrázku pro sebemilenec dvd

Kix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik 100% (1225)

Komentáře

1 Molly. Molly. | E-mail | Web | 15. června 2018 v 10:05 | Reagovat

Tenhle film jsem viděla myslím si, že dokonce 2x. Docela jsem byla mile překvapená, že i česko dokáže mít nějaký vážně super námět a vybudovat film, podle skutečností a ještě s tak dobrými hereckými výkony. Je smutné, že to co se odehrává ve filmu, se děje ve skutečném světě i kolem nás a co je na tom ještě horší, že těchto případů přibývá a přibývá. Nechápu chování těchto lidí a jsem toho názoru, že tito lidé si nezaslouží nic dobrého. Kéžby se k nim někdo choval stejně jako oni k druhým. Krásný film, stojí za to zhlédnout

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama