Sto kilometrů za nebem a ty stejně řešíš, že nemáš co na sebe.

11. října 2018 v 10:41 | Kix |  ▬ Trivial crap
A jak

jsem se bála, že bude tento týden nekonečný. Nakonec tak moc nekonečný nebyl a my se pomalu blížíme k jeho zdárnému konci. Vůbec se nezlobím, protože sranda to zas nebyla :D. Musím ale uznat, že úterní služba do večera byla v pohodě. Zlepšuju se :D. Včerejší kurz byl zatím nejlepším kurzem, který jsem v rámci práce mohla absolvovat :-). Nebylo to nudné kecání, ale aktivní, hravé a hlavně poutavé. Lektorka to zvládla na jedničku. I když mně nebylo bůh ví jak dobře, ale za to lektorka ani kurz nemohl :D.

Do konce týdne bych ráda koukla na bakalářku. Zdá se mi, že čas běží a já jsem moc nepostoupila :D (což se mi pravděpodobně nezdá, ale je to žalostná pravda :D). Jsem ráda, že slibovaná předpověď našim meteo hvězdám vychází a je hezky :-). Přeju vám krásný nadcházející víkend a abychom ten pracovní týden už rychle doklepali. Zatím čau!

V nekonečným oceánu temný hmoty.
Kix ♥

aesthetic, alternative, and brown image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik

Klik 100% (1229)

Komentáře

1 M' M' | Web | 11. října 2018 v 15:23 | Reagovat

Jojo, týden opět docela rychle utíká. S tou bakalářkou je to nekonečný příběh a je vtipné, že to tak nějak při čtení tvého článku vždy prožívám s tebou, jelikož mám ve skříni stejného strašáka :D
Přeji pěkný zbytek týdne, užij si víkend a krásné počasí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama